Obserwuj w Google News

Tak Shakira dowiedziała się o zdradach męża. Kochanka Pique była nieostrożna

2 min. czytania
20.01.2023 20:02
Zareaguj Reakcja

Zagraniczne media donoszą, że Shakira dowiedziała się o zdradach Pique w chwili, gdy zauważyła, że z ich lodówki znika dżem. Artystka miała być jedyną osobą w domu, która lubiła owocowe smarowidło. Kiedy zobaczyła, że go ubywa, zaczęła nabierać podejrzeń. Nawiązała do tej sytuacji w jednym ze swoich teledysków.

Tak Shakira dowiedziała się o zdradach męża. Kochanka Pique była nieostrożna
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique jest jedną z najgłośniejszych afer w ostatnim czasie. Para rozstała się w atmosferze skandalu, a zwieńczeniem ich nieudanego małżeństwa stał się utwór, w którym Shakira krytykuje swojego byłego partnera. W piosence "Monotonia" artystka ujawniła szczegóły ich rozstania i nie szczędziła gorzkich słów pod adresem Pique. Nazwała piłkarza narcyzem i stwierdziła, że kryzys w ich małżeństwie pojawił się z powodu rutyny.

Para ogłosiła swoje rozstanie latem 2022 roku. Powodem tego miała być zdrada, której dopuścił się piłkarz. Okazuje się, że Shakira odkryła prawdę, ponieważ kochanka Pique była nieostrożna, wybierając przekąski.

Zobacz także: Maffashion o piosence Shakiry: Hymn dla wielu kobiet. Co na to Fabijański?

Jak Shakira dowiedziała się o zdradzie Pique? Zwrócila uwagę na jeden szczegół 

Trzeba mieć sporo odwagi, żeby nie tylko odbić Shakirze męża, ale też wyjadać jej dżem z lodówki. Ani dzieci artystki, ani Pique podobno nie przepadają za owocowym smarowidłem. Shakira za to je uwielbia. Page Six donosi, że to właśnie znikający dżem sprawił, że piosenkarka zaczęła nabierać podejrzeń wobec swojego męża.

Shakira miała nawiązać do wspomnianej sytuacji w teledysku do piosenki "Te Felicito", w którym wyjmuje z lodówki głowę mężczyzny na talerzu.

Zeszłej jesieni w rozmowie z Elle gwiazda nie ukrywała, że rozpad małżeństwa był dla niej bardzo trudnym przeżyciem.

To jest prawdopodobnie najczarniejsza godzina w moim życiu — żaliła się.

Najwyraźniej teraz jej nastawienie się zmieniło. Świadczy o tym fakt, że piosenkarka zdecydowała się na publiczne pranie brudów za pomocą viralowego hitu, oraz to, że od czasu premiery utworu, Shakira słucha go na maksymalnej głośności. Przypominamy, że sąsiadką artystki jest jej teściowa, która na pewno zna już tekst wspomnianej piosenki na pamięć. Jakby tego było mało, Shakira postawiła na balkonie figurkę wiedźmy, która zwrócona jest w kierunku posiadłości matki Pique.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Cosmopolitan.com/PageSix.com/Elle