Obserwuj w Google News

Maffashion o piosence Shakiry: Hymn dla wielu kobiet. Co na to Fabijański?

2 min. czytania
20.01.2023 15:03
Zareaguj Reakcja

Maffashion oceniła najnowszą piosenkę Shakiry, w której piosenkarka atakuje byłego partnera, Gerarda Pique. Julia Kuczyńska pozytywnie wypowiedziała się o utworze. Czyżby doskonale rozumiała, o czym śpiewa zdradzona gwiazda?

maffashion-o-piosence-shakiry-hymn-dla-wielu-kobiet-co-na-to-fabijański
fot. VIPHOTO/East News, Pawel Wodzynski/East News, Invision/Invision/East News

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique wzbudziło wiele kontrowersji. Piosenkarka przeżywa koniec związku na oczach całego świata. Zdradzona gwiazda zdecydowała się też wydać piosenkę, w której rozlicza się z przeszłością i atakuje byłego partnera.

- Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem. (...) Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza. Kobiety już nie płaczą, kobiety mają głos. Nie żywię urazy, powodzenia z moim zamiennikiem - śpiewa artystka.

Piosenkę Shakiry zdecydowała się ocenić Maffashion. Celebrytka przyznała, że utwór może podnieść na duchu zranione kobiety.

Redakcja poleca

Maffashion doceniła piosenkę Shakiry. Rozstanie z Fabijańskim wywołało w niej podobne emocje?

Maffashion ma za sobą głośne rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. Choć gwiazda unika wypowiedzi na temat życia prywatnego, niedawno zdradziła, jak podzieliła się z byłym partnerem opieką nad synem. Wcześniej sugerowała, że Fabijański nie był wzorem troskliwego ojca, ale ostatecznie „ w końcu zaczął opiekować się dzieckiem”.

Zobacz także: Shakira rozstała się z Gerardem Pique. Wiemy, ile na tym zarobiła

W ostatnio zorganizowanej na Instagramie sesji Q&A Kuczyńska została zapyta o jej opinię na temat piosenki Shakiry o byłym partnerze.

- Podoba mi się, że nie prałaś publicznie brudów. Co sądzisz o Shakirze i jej eks? - zapytała internautka.

Na odpowiedź Maffashion nie trzeba było długo czekać.

- Thx. Na pewno może być hymnem dla wielu kobiet. Jeśli wiadomo się z nim utożsamiają. Sam numer bardzo wpada w ucho - oceniła influencerka.

Swego czasu Kuczyńska w zawoalowany sposób miała dać fanom znać, że sięgnęła dna przez byłego partnera. Myślicie, że też utożsamia się z przekazem piosenki Shakiry?

maffashion-shakira
fot. Instagram (@maffashion_official)

Oglądaj

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl