Obserwuj w Google News

Doda jak Shakira zemściła się na byłym piosenką. Kto był tak kiepski w łóżku? [WIDEO]

2 min. czytania
17.01.2023 20:51
Zareaguj Reakcja

Doda wbiła szpilę jednemu ze swoich byłych partnerów niczym Shakira Gerardowi Pique. Wokalistka poruszyła w piosence m.in. wątek słabego seksu. O kim śpiewa Doda w utworze "Anyżk"? 

Doda
fot. VIPHOTO/East News

Piosenka Shakiry uderzająca w Gerarda Pique stała się hitem internetu i rozpętała burzę wokół byłej pary. Dla Dody taka forma rozprawiania się z byłymi to żadna nowość. Piosenkarka wielokrotnie nawiązywała w tekstach do swoich związków, ale chyba w żadnym tak jadowicie nie podsumowała jednego ze swoich słynnych partnerów, jak w piosence "Anyżk" nagranej z Virgin. Doda ujawniła tam masę pikantnych szczegółów, w tym odnoszących się do pożycia w sypialni.

Redakcja poleca

Doda zemściła się na byłym w piosence "Anyżk" 

Po skandalu z Shakirą i Gerardem Pique fani Dody przypomnieli tekst piosenki "Anyżk" z 2016 roku, w który Doda śpiewała o byłym partnerze. 

Miley nagrała "Flowers" o eks, Shakira diss na Pique, a Doda nagrała polską revenge song w 2016 roku. Posłuchajcie tylko tekstu - czytamy w opisie nagrania z TikToka, które Doda udostępniła na Instagramie.

doda2
fot. Instastory:@dodaqueen

Dorota Rabczewska śpiewa o eks: "Tyle pił tyle brał, łatkę kłamcy miał". Potem nawiązuje do ich seksu: "Minut pięć, góra sześć, co noc mikro jęk. A ja nadal Go kochałam".

Piosenkarka wyznała, że była dziewczyna "kłamcy" ostrzegała ją przed nim, ale gwiazda nie potrafiła obronić się przed uczuciem. 

"Jego była ostrzegała przecież mnie
Teraz psy wiesza i na nie chodzi gdy
Kochać w końcu Go przestałam
Honorowo więc ostrzegam Panią, lecz miłość jest jak wirus co pożera serce" - słyszymy. 

O kim Doda śpiewała w piosence "Anyżk" z płyty "Choni"? Tego nie zdradziła. Przypomnijmy, że do czasu powstania utworu w 2016 roku artystka miała za sobą związki z Radosławem Majdanem, Nergalem, Błażejem Szychowskim, a w lipcu 2015 r. zaręczyła się z Emilem Haidarem, lecz związek zakończył się w listopadzie tego samego roku.

Jak myślicie, o kogo może chodzić?