Zamknij

Doda ujawnia zdrady Majdana. Wyznała, z kim ją zdradzał. "Mijały się w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam"

11.09.2022 17:19

Doda wyjawiła, z kim zdradzał ją Radosław Majdan. Wokalistka podzieliła się wstrząsającymi szczegółami w swoim reality show. Do aktów niewierności miało dochodzić regularnie. 

Doda i Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News, Adam Burakowski/REPORTER/EAST NEWS

Doda i Radosław Majdan pobrali się w marcu 2005 roku, stając się jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. W trakcie małżeństwa prasa żartobliwie nazywała Dodę i Majdana "Beckhamami znad Wisły" i śledziła każdy ich krok. Do legendy przeszły wspólne zdjęcia małżonków w kiczowatych stylizacjach, a także wywiady, w których Doda chętnie dzieliła się pikantnymi szczegółami pożycia z Radkiem.

Niestety dość szybko okazało się, że Majdan ma problemy z dochowaniem wierności. - Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później - wyznała po latach Rabczewska. Notoryczne skoki w bok byłego bramkarza miały skłonić wokalistkę do wystąpienia o rozwód, do którego ostatecznie doszło w styczniu 2008 roku. Obecnie Doda bez ogródek obsmarowuje byłego męża w mediach, ale tak ostro jeszcze nie było! 

Doda o zdradach Radosława Majdana. Z kim ją zdradzał?

W reality show "Doda. 12 kroków do miłości" artystka ujawniła wstrząsające szczegóły. Radosław Majdan miał ją zdradzać z prostytutkami. Do aktów niewierności miało dochodzić regularnie podczas nieobecności gwiazdy. 

- Musiałam się nauczyć zabijać miłość po pierwszym moim mężuBardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była - powiedziała Doda. - Dzi*ki się mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się: "Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać". Roz***** mi system na lata - wyznała. 

Podsumowując swój stan po latach nieudanych związków, powiedziała:

Moje poczucie godności jest zdeptane, oplute i obs***e na oczach całej Polski. 

Rabczewska nie zostawiła też suchej nitki na Nergalu, z którym rozstała się po tym, jak zebrała dla niego pieniądze na ratowanie z białaczki. 

Mój były narzeczony zostawił mnie po tym, jak uratowałam mu życie, po tym, jak schudłam i wypadły mi wszystkie włosy z głowy. (...) Nie spałam, k***a. miesiącami, jeździłam na koncerty tylko po to, żeby zbierać dawców szpiku. Robiłam wszystko (...) a on już w tym czasie pisał do innej d**y. Zostawił mnie w Dzień Kobiet, jak tylko się wyleczył - wyznała gorzko. 

Po rozwodzie Radosław Majdan, po serii niefortunnych romansów, odnalazł szczęście u boku Małgorzaty Rozenek. Przez kilka lat relacje piłkarza z Dodą były raczej przyjazne. Obecnie Dorota i Radosław nie utrzymują żadnych kontaktów, a piosenkarka wypowiada się o byłym jak najgorzej. On o niej konsekwentnie milczy. 

loader
Britney Spears w szerokiej bluzie i Jason Alexander w białej koszulce tulą się do siebie
10 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS