Obserwuj w Google News

Smaszcz jak Shakira i Miley Cyrus. „Kobieta-petarda” wije się bez stanika

2 min. czytania
22.01.2023 22:29
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz postanowiła zareagować na najnowsze piosenki Shakiry i Miley Cyrus, w których piosenkarki opowiadają o byłych partnerach. „Kobieta-petarda” ponownie zwróciła na siebie uwagę. Nawiązała do konfliktu z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek?

smaszcz-jak-shakira-i-miley-cyrus-kobieta-petarda-bez-stanika-wije-się-do-kamery
fot. Instagram (@paulina.smaszcz), You Tube ( Bizarrap, Miley Cyrus)

Paulina Smaszcz jakiś czas temu ujawniła romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, a tym samym wywołała jedną z największych afer polskiego show-biznesu. Dziennikarka wielokrotnie wypowiadała się na temat byłego męża i jego obecnej partnerki. Ostatnio zrezygnowała jednak z komentowania ich życia. Kiedy o Smaszcz zaczęło robić się cicho, „kobieta-petarda” ponownie zwróciła na siebie uwagę. Tym razem zareagowała ona na nowe piosenki Shakiry i Miley Cyrus, w których piosenkarki opowiadają o byłych partnerach. Treść świeżo opublikowanych utworów nie mogła umknąć uwadze Pauliny. Co dziennikarka sądzi o twórczości wokalistek?

Redakcja poleca

Paulina Smaszcz pokazała za dużo? „Kobieta-petarda” reaguje na piosenki Shakiry i Miley Cyrus

„Kobieta-petarda” postanowiła opublikować niewinny post, w którym udostępniła kadr z teledysku Shakiry do „BZRP Music Sessions”, w którym atakuje ona swojego byłego partnera, Gerarda Pique.

- Dear @shakira, czuję się przytulona Shakira - napisała, dziękując piosenkarce za odważną piosenkę.

Część z obserwatorów Smaszcz uznała publikację za kolejny zawoalowany atak wymierzony w Macieja Kurzajewskiego. Paulina zapewniała jednak w komentarzach, że nie miała zamiaru w jakikolwiek sposób nawiązywać do jej prywatnej sytuacji i wyraziła jedynie zachwyt nad utworem. Internauci nie dawali jednak za wygraną, dlatego wkrótce na profilu Smaszcz pojawiło się specjalne oświadczenie.

„Kobieta-petarda” zażartowała tam z pojawiających się na jej temat publikacji, sugerując, że „tabloidy odjechały”. Podkreśliła też, że zwracając się do Shakiry, nawiązała do jej wypowiedzi. Piosenkarka zapewniała, że utworem „chce przytulić wszystkie kobiety, które stają przeciwko tym, przez których czują się nic nieznaczące”. Udostępnienie piosenki zdaniem „kobiety-petardy” nie miało nic wspólnego z Maciejem Kurzajewskim.

Powrót medialnego zainteresowania prawdopodobnie spodobał się Smaszcz, ponieważ postanowiła ona zareagować także na nowy utwór Miley Cyrus. We „Flowers” opowiada ona o relacji z byłym mężem, Liamem Hemsworthem. Paulina odwzorowała jedną ze stylizacji Miley z teledysku i opublikowała nagranie, na którym wije się w rytm piosenki przyodziana w czarną marynarkę. Gwiazda podobnie jak Cyrus nie założyła pod spód koszuli ani stanika, prezentując się fanom w naprawdę odważnej stylizacji.

- Wreszcie w kobietach budzi się to, tak jak ona i Miley Cyrus, powiedziały nie, dosyć, kłamałeś, oszukiwałeś, chcę powiedzieć, jaki jesteś. Przestajemy zamiatać pod dywan, przestajemy być grzeczne miłe i sympatyczne. Także absolutnie cieszę się, że kobiety zaczynają to mówić i nie ma przyzwolenia na złe zachowania wobec kobiet - mówiła Smaszcz w rozmowie z Plotkiem.

Oglądaj

Oglądaj