Obserwuj w Google News

Gerard Pique pokazał zdjęcie z kochanką. Jak zareaguje Shakira?

2 min. czytania
26.01.2023 10:56
Zareaguj Reakcja

Gerard Pique opublikował zdjęcie z nową dziewczyną. Czy piłkarz stworzy stały związek z kochanką i jak na fotografię zareaguje jego była partnerka, Shakira?

gerard-pique-pokazał-zdjęcie-z-nową-dziewczyną-jak-zareaguje-shakira
fot. Invision/Invision/East News, PAU BARRENA/AFP/East News

Shakira i Gerard Pique rozstali się w atmosferze skandalu. Piosenkarka miała dowiedzieć się o zdradach partnera, gdy zauważyła, że ktoś wyjada jej ulubiony dżem z lodówki. Okazuje się, że Shakira była w ich domu jedyną fanką owocowego smarowidła. „Zakazanego owocu” ponoć zdecydowała się jednak spróbować także kochanka piłkarza, co wzbudziło podejrzenia u wokalistki. Choć Pique podobno chciał wrócić do Shakiry, szybko stało się jasne, że nie ma na to żadnych szans. Po rozprawie, na której para podzieliła się opieką nad dziećmi, gwiazda muzyki wydała oświadczenie, w którym zmiażdżyła byłego partnera. Ogromną popularność zyskała też piosenka, w której Shakira atakuje Gerarda, wyliczając wszystkie jego przewinienia.

Redakcja poleca

Gerard Pique chwali się ukochaną. Tak wygląda Clara

W bijącym rekordy utworze piosenkarka zapewnia, że jest warta więcej niż dwie 22-latki i nazywa młodą kochankę piłkarza jej marnym „zamiennikiem”. Po tym, jak pojawiły się pierwsze informacje o romansie, wybranka Gerarda miała usunąć wszystkie profile w mediach społecznościowych. Szybko ustalono, że nowa dziewczyna Pique to Clara Chia Marti. Skandal sprawił, że kobieta zaszyła się w domu, pod którym całe dnie koczowali paparazzi.

Najwyraźniej Clara i Gerard uznali, że taktyka polegająca na ukrywaniu się nie działa, ponieważ postanowili pokazać się światu. Na Instagramie piłkarza pojawiło się zdjęcie z nową ukochaną.

Zobacz także: Wściekła matka Gerarda Pique łapie Shakirę za twarz. Szokujące nagranie

Co ciekawe, Clara miała być szybko zaproszona do rodziny przez matkę Gerarda. „Teściowa” Shakiry ponoć nie przepadała za „synową”, dlatego miała ze spokojem przyjąć wieści o niewierności jej syna. Zdenerwowana zachowaniem matki byłego partnera piosenkarka w ramach rewanżu postanowiła ustawić na balkonie kukłę wiedźmy, która ma odstraszać mieszkającą nieopodal kobietę.

Choć Shakira nie zareagowała jeszcze na publikację byłego partnera, chyba możemy być pewni, że wkrótce skomentuje jego „wybryk”. Myślicie, że będzie to odpowiedź równie mocna jak głośna piosenka i manekin wiedźmy imitujący byłą „teściową”?

Oglądaj