Obserwuj w Google News

Shakira i Pique spotkali się w sądzie. Wydano oświadczenie

2 min. czytania
01.12.2022 17:13
Zareaguj Reakcja

Shakira i Gerard Pique na początku czerwca oficjalnie potwierdzili rozstanie i opublikowali zwięzłe oświadczenia w mediach społecznościowych. Już od tygodni mówiło się, że w związku celebrytów nie dzieje się najlepiej, a piłkarz miał nawet nie kryć się ze skokami w bok. Byli partnerzy nie uniknęli spotkania w sądzie.

Shakira Gerard Pique
fot. PAU BARRENA/AFP/East News, JOSEP LAGO/AFP/East News

Shakira i Gerard Pique byli razem przez 12 lat, doczekali się też dwójki dzieci. Powodem rozstania miał być romans sportowca z 20-letnią hostessą. Mężczyzna zaczął być coraz częściej widywany w swojej kawalerce. W oficjalnych oświadczeniach poproszono o poszanowanie prywatności w trosce o dobro dzieci. Niestety, w pewnych kwestiach nie mogli uniknąć sądu.

Zobacz także:  Pokojowego rozstania nie będzie. Shakira miażdży Pique w piosence

Shakira i Gerard Pique spotkali się w sądzie

Shakira wraz z byłym już ukochanym musieli uregulować kilka kwestii. Najważniejszą z nich było dogadanie się odnośnie opieki nad synami, Milanem i Sashą. W mediach aż huczało – Shakirze miało zależeć, aby przeprowadzić się z dziećmi do Miami, a Gerardowi, aby te zostały przy nim w Katalonii.

Mówi się, że Shakira stanowczo podeszła do tematu i synowie mają ostatecznie zostać przy niej. Zagraniczny portal „Hola!” podaje, że 1 grudnia para pojawiła się przed sądem pierwszej instancji w Barcelonie. Obyło się bez afer, a wizyta w instytucji była czystą formalnością. Po 30 minutach było już po wszystkim.

Redakcja poleca

Ani Shakira, ani Gerard Pique nie udzielali wywiadów mediom obecnym na miejscu. Wspólne oświadczenie wydał za to prawnik piłkarza, Ramon Tamborrero. Zaznaczono, iż jest szansa, że sportowiec w przyszłości przeprowadzi się do Miami, gdzie mają zamieszkać jego synowie.

- Chcemy zakomunikować, że podpisaliśmy umowę, która gwarantuje dobro naszych. Została ona zatwierdzona w sądzie w ramach czysto formalnego procesu. Naszym jedynym celem jest zapewnienie dzieciom jak największego bezpieczeństwa i ochrony. Ufamy, że ich prywatność będzie uszanowana. Doceniamy okazane nam zainteresowanie i mamy nadzieję, że dzieci chłopcy mogli teraz kontynuować swoje życie w bezpiecznym i spokojnym otoczeniu – przekazał prawnik.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS