Obserwuj w Google News

Harry i Meghan wezmą rozwód? Nowe zdjęcie pary nie pozostawia wątpliwości

2 min. czytania
03.07.2023 15:21
Zareaguj Reakcja

Książę Harry i Meghan Markle mają przeżywać trudne chwile. Media donoszą o kryzysie w związku pary. Nowe zdjęcia paparazzi mają rozwiewać wątpliwości co do relacji Sussexów.

książę-harry-i-meghan-markle-wezmą-rozwód-nowe-zdjęcie-pary-nie-pozostawia-wątpliwości
fot. Backgrid/East News

Książę Harry i Meghan Markle próbują ułożyć sobie życie na nowo po tym, jak zrezygnowali z pełnienia funkcji oficjalnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Para wyjechała do Kalifornii i skupiła się na wychowaniu ich dzieci - Archiego i Lilibet. Jednak ostatnio nad Sussexami zawisły ciemne chmury. Media rozpisują się o kryzysie w królewskim małżeństwie. Czy plotki o rozwodzie Harry’ego i Meghan okażą się prawdą?

Rozwód Harry’ego i Meghan coraz bliżej? Paparazzi przyłapali parę w Los Angeles

Harry i Meghan mają przeżywać poważny kryzys. Niedawno na jaw miały wyjść problemy pary. Meghan została przyłapana na imprezie bez obrączki. Media podawały, że Markle spędza coraz mniej czasu z partnerem i woli chodzić na wystawne przyjęcia. Z kolei książę według plotek miał się spotkać z prawnikami rozwodowymi.

W doniesieniach o rozłamie w małżeństwie Sussexów nie brakowało też wieści o odważnych decyzjach Harry’ego. Według niektórych chciał on zabrać dzieci do Wielkiej Brytanii i powrócić do rodziny królewskiej z podkulonym ogonem. Najnowsze zdjęcia paparazzi rozwiewają wszelkie wątpliwości dotyczące związku „royalsów”.

Redakcja poleca

Harry i Meghan zostali przyłapani na przedmieściach Los Angeles. Markle uśmiechała się od ucha do ucha. Fotografia zyskała ogromną popularność na Twitterze. - Nadal bardzo zakochani. Nie wierzcie w to, co piszą tabloidy. Ta dwójka nadal się kocha w przeciwieństwie do Williama i Kate - napisał fan Sussexów. Inni uważali, że sesja paparazzi to jedynie przykrywka dla mediów. Wkrótce czas pokaże, czy informacje o kryzysie Harry’ego i Meghan okażą się prawdą czy zwyczajną plotką.

Redakcja poleca