Obserwuj w Google News

Kryzys u Harry'ego i Meghan? Ma mieć sekretny pokój w hotelu

2 min. czytania
23.05.2023 23:04
Zareaguj Reakcja

Książę Harry i Meghan Markle przechodzą poważny kryzys? Jeden z brytyjskich tabloidów podaje, że syn króla Karola III ma nawet własny pokój w hotelu, w którym woli przebywać bez ukochanej. Rzecznik księcia zabrał głos w sprawie.

książę Harry Meghan Markle
fot. Daniel Leal-Olivas/Press Association/East News

Książę Harry i Meghan Markle są małżeństwem od 2018 roku. 19 maja obchodzili 5. rocznicę, doczekali się też dwójki dzieci. O kryzysie w ich związku mówi się już od dobrych kilku miesięcy, a plotki podsyciła wypowiedź siostry Meghan. Teraz tabloidy wyciągają coraz to bardziej zaskakujące informacje. Ile w tym prawdy?

Zobacz także:  Chwile grozy w domu Harry’ego i Meghan. Do akcji wkroczyła policja

Książę Harry ucieka przed Meghan Markle?

Przyrodnia siostra Meghan Markle, Samantha Grant, w wywiadzie dla GB News wyznała, że małżeństwo aktorki wisi na włosku. Ukochana księcia Harry’ego ma już nie być dla niego taka czuła, chociaż publicznie zawsze zabiegała o kontakt fizyczny – lubiła obejmować męża, całować, łapać za rękę.

Ostatnio Harry i Meghan nie mają łatwo – byli ścigani przez natrętnych paparazzi. Przed aparatami uśmiechali się, ale już siedząc w samochodzie przestali być radośni. Niektórzy spekulują, że to dobra mina do złej gry, inni, że mieli dość paparazzich – w końcu księżna Diana również była przez nich nękana, co doprowadziło do tragedii w 1997 roku.

Teraz jeden z brytyjskich tabloidów podchwycił temat i według najnowszych plotek pełnych sugestii dowiadujemy się, że książę Harry ma czasami uciekać przez Meghan. Ma mieć nawet własny pokój w luksusowym hotelu w Kalifornii, gdzie może się wyciszyć i pobyć sam.

Redakcja poleca

Hotel ma mieścić się niedaleko domu i według „The Sun” może to być klub San Vicente Bungalows, który słynie z tego, że ogromnie dba o prywatność swoich gości – a co dopiero księcia. Po tych doniesieniach wybuchło tak spore zamieszanie, że głos zabrał rzecznik Harry’ego.

- To nie jest prawda – skwitował krótko dla „Page Six”.

Wydaje się, że ktoś chce nieźle namieszać w życiu prywatnym Harry’ego. Chociaż odciął się od rodziny królewskiej na tyle, na ile może, to nie może liczyć na spokój. Podobno chce nawet wrócić do Pałacu Buckingham i wkupić się w łaski ojca, co i tak mocno podsyca szum wokół niego.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS