Obserwuj w Google News

Książę Harry wróci do rodziny z podkulonym ogonem? Żałuje tego, co zrobił

2 min. czytania
17.05.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Książę Harry i Meghan Markle od lat wprowadzają zamęt w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Po wielokrotnym nadepnięciu royalsom na odcisk, wywołaniu kilku afer i ujawnieniu paru skandali, książęca para wyjechała do Stanów, by cieszyć błogim spokojem. Okazuje się jednak, że nie wszystko ułożyło się po ich myśli. Harry podobno zastanawia się nad powrotem do Pałacu Buckingham.

Książę Harry wróci do rodziny z podkulonym ogonem? Żałuje tego, co zrobił
fot. Shutterstock/ACHPF

Kilka lat temu książę Harry podjął odważną, stanowczą i być może nieco nieprzemyślaną decyzję. Skłócił się z krewnymi i przeprowadził się z żoną do słonecznej Kalifornii. W końcu nic nie sprzyja gojeniu się świeżo rozdrapanych ran, jak sielska atmosfera rzekomo jednego z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, prawda? Prawda?!

Nie. Okazuje się, że po kilku wpadkach wizerunkowych, Harry zaczął zastanawiać się, czy słusznie postąpił, decydując się na opuszczenie rodzinnego kraju.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca

Książę Harry przeprosi ojca i wróci do rodziny?

Za nami głośna ceremonia koronacyjna Karola III. Na początku maja do Londynu zjechały prawie wszystkie osoby związane z Pałacem Buckingham. Pojawił się także książę Harry, który do samego końca zarzekał, że nie weźmie udziału w koronacji, jeżeli Karol i William nie przeproszą go za złe traktowanie.

Ojciec i brat nie spełnili jego żądań, a ten i tak przyleciał do Wielkiej Brytanii. Nie mógł jednak liczyć na ciepłe przyjęcie. Podczas ceremonii został posadzony dopiero w trzecim rzędzie, z dala od króla, i nie wziął udziału w kilku innych wydarzeniach, w które zaangażowali się członkowie jego rodziny. Później zawitał jeszcze w Pałacu Buckingham, chociaż podobno nie zamienił tam z nikim słowa.

Jego wizyta była krótka, ale z pewnością poruszyła w nim odpowiednie struny. Podobno po powrocie do USA Harry zaczął zastanawiać się nad przeprowadzką do Londynu.

Harry ponownie ocenia swoje całe życie i wie, że w Wielkiej Brytanii czekała na nich wielka szansa, ale woleli walczyć, zamiast ją wykorzystać i teraz próbują robić wszystko na własną rękę. Nic już nie ma dla niego sensu. Harry myśli nad odwiedzeniem ojca i poproszeniem o drugą szansę, ale nie wiadomo, czy Karol w ogóle rozważyłby to na tym etapie – poinformował informator NewIdea.com.au.

Myślicie, że książę w końcu pogodzi się z krewnymi i zdecyduje się na powrót do pełnienia obowiązków członka królewskiej rodziny?

Królowa Elżbieta II
13 Zobacz galerię
fot. Instagram/@royalfamily/screen

Źródła: RadioZET.pl/NewIdea.com.au