Obserwuj w Google News

To koniec związku Harry'ego i Meghan? Imprezuje i nie nosi obrączki!

2 min. czytania
03.06.2023 22:15
Zareaguj Reakcja

Coraz częściej mówi się, że książę Harry i Meghan Markle są bliscy rozstania. Doniesienia przybrały na sile od momentu koronacji króla Karola III. Meghan miała zostać wówczas w Kalifornii razem z dziećmi. Potem oliwy do ognia dołożyła siostra aktorki. Teraz gwiazda była widziana bez obrączki i bawiła się w najlepsze.

Książę Harry Meghan Markle
fot. PPE/FaceToFace/REPORTER

Książę Harry i Meghan Markle wzięli ślub w 2018 roku. Doczekali się dwójki dzieci, a gdy odcięli się od rodziny królewskiej, w końcu doczekali się względnego spokoju. Jednak ostatnio coraz częściej mówi się o kryzysie w ich związku. Siostra aktorki twierdzi, że rozwód jest tylko kwestią czasu i przywołała sytuację, gdy Meghan publicznie odmówiła pocałunku księciu Harry’emu.

Kolejne doniesienia pojawiały się lawinowo. Książę Harry ma mieć sekretny pokój w hotelu, w którym może odetchnąć z dala od Meghan. Rzecznik mężczyzny zaprzeczył, jakoby te plotki były prawdą. Jednak ostatnio zagraniczna prasa zelektryzowała kolejnymi newsami – Harry kilka miesięcy temu miał wezwać prawników rozwodowych, a tę informację potwierdziło pięć wiarygodnych źródeł. Teraz Meghan pojawia się bez obrączki. Co tu się dzieje?

Zobacz także:  Książę Harry zdradził tajemnicę rodziny królewskiej. Nikt nie powie tego na głos

Książę Harry i Meghan Markle rozwiodą się?

Czy rzeczywiście rozstanie może wisieć w powietrzu? Wiele doniesień łączy się w niepokojącą całość – między małżonkami może panować burzliwa atmosfera. Jednak niektórzy wątpią, żeby Harry zdobył się na tak stanowczy krok.

- Myślę, że Harry jest typem małżonka, który nie odejdzie, ponieważ nie chce tęsknić za swoimi dziećmi – mówiła Louise Roberts, królewska biografka.

Meghan Markle kilka dni temu dała do myślenia plotkarskim mediom. Na gali Women of Vision Awards pojawiła się bez obrączki. Przy okazji odebrała nagrodę za wspieranie kobiet. Dziennikarze zwrócili uwagę, że na dłoni aktorki brakuje błyskotki – niektórzy twierdzą, że obrączka trafiła do jubilera, inni, że to sygnał dla Harry’ego.

Redakcja poleca

- Jej domniemane „zapominanie” o założeniu pierścionka jest jasnym sygnałem dla Harry’ego, że ich problemy nie są tak małe, jakby się mogło wydawać. To może spowodować, że książę w końcu zacznie się martwić o swoje małżeństwo – mówił jeden z informatorów „Woman’s day”.

Teraz portal „Marca.com” donosi, że Meghan Markle nie ma zamiaru siedzieć w domu. Dziennikarka Petronella Wyatt twierdzi – za źródło podając swoich znajomych – że żona księcia Harry’ego jest coraz częściej widywana na prestiżowych imprezach w Los Angeles. Niestety bez ukochanego u boku. Ile w tym prawdy? Czy czeka nas najgłośniejszy rozwód dekady?

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS