Obserwuj w Google News

Harry i Meghan „skazili” rodzinę królewską? Zmarnowali swoją szansę

2 min. czytania
06.06.2023 13:44
Zareaguj Reakcja

Książę Harry i Meghan Markle zostali ostro skrytykowani. Książęcej parze oberwało się za ataki na „royalsów”. Zdaniem eksperta zmarnowali swój potencjał i „skazili” rodzinę królewską.

książę-harry-i-meghan-markle-skazili-rodzinę-królewską-zmarnowali-swoją-szansę
fot. Netflix/Ferrari Press/East News, NIPI/BackGrid UK/East News

Książę Harry i Meghan Markle znaleźli się w centrum zainteresowania, gdy wypowiedzieli wojnę brytyjskiej rodzinie królewskiej. Sussexowie zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków na rzecz monarchii i przeprowadzili się do Kalifornii. Później udzielili głośnego wywiadu u Oprah i oskarżyli „royalsów” o rasizm. Na tym się nie skończyło, bowiem wkrótce ukazał się dokument Netflixa, w którym Harry i Meghan rozliczyli się z Pałacem Buckingham. Książę zdradził też wiele sekretów rodziny królewskiej w autobiografii „Spare”. Dotychczasowe działania Sussexów zostały ostro skrytykowane przez jednego z ekspertów zajmujących się brytyjską monarchią.

Książę Harry i Meghan Markle w ogniu krytyki. „To skaziło rodzinę”

O działalności księcia Harry’ego i Meghan Markle wypowiedział się ekspert od etykiety związany z brytyjską rodziną królewską. Edmund Fry prowadzi herbaciarnię Rose Tree Cottage w Pasadenie w Kalifornii i miał uczyć księżną Sussex picia herbaty w towarzystwie samej królowej Elżbiety II. W rozmowie z The Sun ostro skrytykował decyzje podejmowane przez Sussexów.

W prowadzonym przez niego lokalu podobno ma się już w ogóle nie rozmawiać na temat Meghan Markle, ponieważ klienci mają być „lojalni wobec króla Karola”. Ekspert wytknął książęcej parze, że opuszczając Wielką Brytanię, zapewniali, że będą ambasadorami rodziny królewskiej na świecie. Mieli też „pomagać Wspólnocie Narodów” i „angażować się w sprawy osób z niepełnosprawnościami”.

Redakcja poleca

Edmund Fry zarzuca Sussexom, że woleli budować popularność, bazując na ciągłym atakowaniu brytyjskiej monarchii. Zdaniem eksperta zmarnowali swoją szansę i zostali zwykłymi celebrytami. W końcu oskarżył ich o „skażenie” rodziny królewskiej. - Odkąd pojawiła się sprawa z Netfliksem, wywiad z Oprah, wspominano o rasizmie w rodzinie królewskiej i tak dalej, to skaziło rodzinę - grzmiał.

Ekspert liczy na to, że wkrótce relacje księcia Harry’ego i Meghan Markle z „royalsami” się ustabilizują. Uważa jednak, że książęca para powinna położyć większy nacisk na promowanie ważnych społecznie inicjatyw. Zgadzacie się z jego zdaniem?

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS