Obserwuj w Google News

Sensacje w sprawie rozwodu Harry'ego i Meghan. Książę wróci z dziećmi do UK?

2 min. czytania
02.07.2023 20:16
Zareaguj Reakcja

O tym, że w małżeństwie księcia Harry’ego i Meghan Markle nie dzieje się zbyt dobrze, media spekulują od dawna. Teraz zagraniczna prasa dotarła do kolejnych wieści, zgodnie z którymi sprawa kolejnego rozwodu w rodzinie królewskiej wisi na włosku.

Rozwód Harry'ego i Meghan jest blisko
fot. POOL PA/Associated Press/East News

Książę Harry i Meghan Markle wzbudzają olbrzymie zainteresowanie nieustannie od kilku lat. Najpierw media tropiły wszelkie wpadki amerykanki, zanim jeszcze została księżną Sussexu. Potem kiedy jako małżeństwo zdecydowali się odejść z brytyjskiej rodziny królewskiej, na celowniku wciąż są relacje Sussexów z rodziną Harry’ego, a także stosunki pomiędzy nimi samymi. Od dawna mówiło się, że konflikt z królem Karolem i starszym bratem, księciem Williamem, jest dla młodszego syna króla bardzo stresujący i traumatyczny. Miał to być tylko jeden z powodów tego, że Meghan i Harry mieli zacząć się od siebie oddalać. W prasie pojawiają się doniesienia o tym, że Harry ma swój apartament i właściwie wyprowadził się z domu, a teraz w zagranicznych mediach opublikowano informacje, z których wynika, że wszystko wisi na włosku.

Książę Harry wyprowadzi się z dziećmi do Wielkiej Brytanii? Ma się rozwieść z Meghan Markle

Zagraniczne magazynu ścigają się, publikując coraz nowsze doniesienia o tym, że małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry'ego to przeszłość. Na łamach „Woman’s Day” pojawiły się informacje o tym, że para nie była razem widziana już od maja, kiedy to pojawili się w Nowym Jorku i mieli uciekać przed paparazzi. Ekspertka od spraw rodziny królewskiej, Colin Campbell, w rozmowie z „GB News” wyznała, że sussexów czeka walka o opiekę nad dziećmi. Jak z kolei przekazał magazyn „Woman’s Day” Harry będzie chciał walczyć o to, by móc wrócić z dziećmi do Wielkiej Brytanii.

Redakcja poleca

- Nikt nie spodziewa się, że to małżeństwo będzie trwałe, a nawet Harry zaczyna zdawać sobie sprawę, że są na skraju załamania – przekazuje magazyn.

Ile prawdy jest w tych doniesieniach? Trudno przewidzieć, jednak wieści o tym, że książę Harry będzie kręcił nowy dokument dla Netflixa, tym razem już bez Meghan, może w tym kontekście wyglądać niepokojąco.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS