Obserwuj w Google News

Harry opuszcza Meghan? Jego plany wyszły na jaw

2 min. czytania
30.06.2023 22:49

Książę Harry i Meghan Markle mają ostatnio pod górkę. Nie tylko zostali pozbawieni posiadłości w Wielkiej Brytanii, ale także stracili intratny kontrakt ze Spotify. Teraz syn brytyjskiego monarchy prowadzi rozmowy z Netfliksem. Ujawniono, że myśli nad wyjazdem do Afryki bez żony.

Książę Harry opuszcza Meghan Markle? Jego plany wyszły na jaw
fot. Shutterstock/ComposedPix

Meghan Markle i książę Harry odłączyli się od rodziny królewskiej, jednocześnie ujawniając wiele sekretów dotyczących dworskiego życia. Jak można się domyślić, wskutek tego grono ich sympatyków wśród royalsów wcale się nie powiększyło. Mieli wielkie plany. Chcieli cieszyć się prywatnością i spokojem… W rzeczywistości jednak rozpętali wiele medialnych burz i od lat są na celowniku tabloidów. Nie tylko to sprawia, że książęca para ma pod górkę. Złośliwi mogliby stwierdzić, że Sussexowie sami rzucają sobie kłody pod nogi.

Osobista krucjata księcia Harry’ego przeciwko jego ojcu Karolowi III oraz bratu Williamowi niemalże poskutkowała tym, że mąż Markle nie pojawił się na ceremonii koronacyjnej. Ostatecznie przyleciał w rodzinne strony i choć zapewne starał się uniknąć wywoływania niepotrzebnego zamieszania, media rozpisywały się o tym, że rzekomo został upokorzony przez własną rodzinę.

To nie koniec kłopotów. Niedawno Harry i Meghan stracili intratny kontrakt ze Spotify. Umowa opiewająca na miliony dolarów została zerwana z winy royalsów, którzy nie sprawdzili się jako twórcy podcastu.

Harry chce opuścić Meghan?

Wizyta księcia na brytyjskim dworze miała sprawić, że książę zaczął zastanawiać się nad powrotem do ojczyzny. Warto pamiętać, że nawet gdyby zdecydował się na odwiedziny w rodzinnym kraju, nie miałby, gdzie się zatrzymać, ponieważ niedawno stracił posiadłość. W związku z tym musiałby korzystać z hoteli.

Książę nie zamierza jednak wracać do Wielkiej Brytanii. PageSix donosi, że Sussexowie rozpaczliwie szukają pomysłu na kolejny projekt, który pojawiłby się na Netfliksie. Nie wykluczone, że w nowej dokumentalnej produkcji zobaczymy afrykańską podróż Harry’ego śladami jego matki Diany. Księżna krótko przed śmiercią odwiedziła Angolę, gdzie przechodząc przez pole minowe, protestowała przeciwko użyciu min lądowych. „Oczywiście [Harry - red.] ma wiele korzeni w Afryce i czuje się tam jak w domu” – zdradził informator PageSix. Warto jednak wspomnieć, że jest to zaledwie jeden z wielu pomysłów, które książę omawiał z przedstawicielami streamingowego giganta.

Królowa Elżbieta II
13 Zobacz galerię
fot. Instagram/@royalfamily/screen

Źródła: RadioZET.pl/PageSix.com