Obserwuj w Google News

Meghan i Harry rozwiodą się? Wezwał prawników rozwodowych. "W małżeństwie były problemy"

2 min. czytania
30.05.2023 19:52
Zareaguj Reakcja

Pogłoski o tym, że w małżeństwie księcia Harry'go i Meghan Markle nie dzieje się najlepiej, pojawiają się od dłuższego czasu. Do tej pory doniesienia nie były jednak aż tak dramatyczne. Okazuje się, że syn Karola III miał ostatnio wezwać prawników, którzy specjalizują się w prawie rozwodowym.

Książę Harry i Meghan Markle
fot. Backgrid/East News

W brytyjskiej prasie aż huczy od plotek na temat rzekomego rozwodu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Od dłuższego czasu w mediach była mowa o tym, że nie układa im się dobrze, a ostatnio królewska biografka i ekspertka oceniła, że skoro Harry ma na stałe wynajęty apartament w hotelu, to jest pewne, że "nie ma go już w rodzinnym domu". Ostatnio oliwy do ognia dolał komentarz innej ekspertki od życia królewskiego, Lady Colin Campbell, która ujawniła, że już z pięciu niezależnych od siebie źródeł słyszała doniesienia o tym, że Harry kontaktował się z prawnikiem rozwodowym.

Książę Harry chce rozwodu z Meghan Markle? Wezwał prawników

Jak przekonuje Lady Colin Campbell, Harry odbył spotkanie z prawnikami już kilka miesięcy temu.

- Podobno od jakiegoś czasu w małżeństwie były problemy. Słyszałam z pięciu wiarygodnych źródeł, że Harry kilka miesięcy temu wezwał prawników rozwodowych — powiedziała ekspertka.

Redakcja poleca

Trzeba przyznać, że doniesienia na temat młodszego brata księcia Williama i jego żony są intrygujące, choć niekiedy sprzeczne. Na przykład inna królewska biografka, Louise Roberts, uważa, że Harry nie jest typem mężczyzny, który mógłby chcieć się rozwieść. Przy Meghan mogą go zatrzymywać dzieci, za którymi po prostu nie chciałby tęsknić.

- Myślę, że Harry jest typem małżonka, który nie odejdzie, ponieważ nie chce tęsknić za swoimi dziećmi — stwierdziła.

Jeszcze ciekawsze są inne spekulacje, zgodnie z którymi Harry i Meghan mają sami rozpowiadać plotki na swój temat, by ściągnąć na siebie uwagę mediów. Taka teoria wcale nie musi być niezgodna z prawdą, biorąc pod uwagę, że sussexowie dokonali megxitu, by mieć spokój od mediów, a od tamtej pory co chwila zaskakują a to nowym wywiadem, książką, czy filmem na ich temat...

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS