Obserwuj w Google News

Asia i Kamil z „Rolnika” wzięli ślub. Zniewalająca kreacja panny młodej

2 min. czytania
09.09.2023 17:40
Zareaguj Reakcja

Wielkie poruszenie wśród fanów „Rolnik szuka żony”. Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz wzięli ślub! Kreacja panny młodej, według zapowiedzi, zrobiła ogromne wrażenie.

Asia i Kamil z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Asia i Kamil z „Rolnik szuka żony” 9 września wzięli ślub. Uroczystość zbliżała się wielkimi krokami – ukochana rolnika co jakiś czas pokazywała dekoracje, jakie udało jej się zamówić, relacjonowała też postępy z szycia sukni ślubnej. Wraz z Asią i Kamilem świętują inni uczestnicy programu TVP, w tym m.in. Adam Dzieżyc, Dawid Noweta, Kamila Boś czy Roksana z 8. edycji show. Panna młoda olśniewa!

Zobacz także:  Justyna z "Rolnik szuka żony" w nowej odsłonie, już bez Tomasza. To koniec związku?

Asia i Kamil z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub

„Dziś » tak« powiedzieli sobie Joanna i Kamil! Kochani, wspaniali, najpiękniejsi nasi! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Sto lat młodej parze! PS. Najpiękniejsze w »Rolnik szuka żony« TVP jest to, że co jakiś czas mamy to szczęście i ten zaszczyt, że możemy opublikować zdjęcie takie jak to, otwierający nowy rozdział historii, która zaczęła się od jednego listu. A już wkrótce Marta dostarczy nowe listy” – przekazano na facebookowym profilu „Rolnik szuka żony TVP”.

Ślub Asi i Kamila odbył się w rodzinnych stronach panny młodej, czyli w Gębicach w Wielkopolsce. Parze towarzyszy fotograf – stąd wiemy, że pan młody postawił na jasnobrązowy garnitur z muszką. Z kolei Asia wybrała białą, lekko rozkloszowaną suknię z odkrytymi ramionami, a do niej dobrała wianek ze zbóż i polnych kwiatów. Córka nowożeńców, Tosia, również pojawiła się cała na biało.

 Ślub Asi i Kamila z Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram onelove_weddingphoto

Przy bukiecie panny młodej można dostrzec specjalne medaliony. Joanna już wcześniej informowała, że zamówiła małe i pięknie oprawione zdjęcia babci oraz dziadka. W ten sposób chciała, aby zmarli członkowie rodziny byli obecni na ślubie.

Redakcja poleca

Para młoda, według zapowiedzi, postawiła na wesele w klimacie rustykalnym – miało być prosto, swojsko i bez udziwnień. Motywami są zboża i polne kwiaty. Jednak największą zagadkę stanowiła właśnie suknia ślubna. Jak widać, i tu obyło się bez zbędnych udziwnień. Jest lekko, swojsko, tradycyjnie i z gracją. Asia wcześniej rozmyślała o kreacji w stylu księżniczki, ale projektant przekonał ją do wizji zmiksowania stylu boho i księżniczki. Panna młoda była zachwycona przy odbiorze sukni – i nic dziwnego, bo rzeczywiście wygląda przepięknie.

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP