Obserwuj w Google News

Uczestnicy „Rolnika” nie muszą mieć swojego gospodarstwa? Regulamin ma pewne wyjątki

2 min. czytania
05.09.2023 17:39
Zareaguj Reakcja

„Rolnik szuka żony” już niedługo powróci na antenę TVP. Dziesiąty sezon programu ukaże się 17 września i tak, jak w przypadku poprzednich edycji będą towarzyszyć mu znane widzom zasady. Niewielu wie natomiast, że regulamin show zawiera pewne wyjątki, które mogłyby nieco skomplikować sprawy.

Rolnik-szuka-żony-Bohaterowie-nie-muszą-mieć-swojego-gospodarstwa-Są-pewne-wyjątki
fot. Weronika Marczyk-Kiełbasa/TVP/East News

Telewizja Polska w ostatnich latach wypuściła w świat kilka nietypowych formatów randkowych. Eksperymentalne „ Sanatorium miłości” oraz „ Rolnik szuka żony” prędko zapewniły sobie ogromną sympatię widzów, a ich prowadząca – Marta Manowska, stała się jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji. Sukcesowi programu nie można się jednak dziwić. Obecne flagowce TVP zainicjowały już dziesiątki związków, z których niektóre zakończyły się nawet ślubem.

Redakcja poleca

Nadchodzi nowy sezon programu „Rolnik szuka żony”

17 września odbędzie się premiera 10. sezonu „Rolnika”, który zapowiada się naprawdę innowacyjnie. W najnowszej serii udział wezmą aż dwie rolniczki, co w historii programu jeszcze się nie zdarzyło. Sama Manowska przebiera nogami na myśl o nowej edycji show, o której wyraża się w samych superlatywach. Marcie zdarzyło się również przedpremierowo zapowiedzieć kilku uczestników. Niedawno widzowie mogli zapoznać się z historią Waldemara, który w tym sezonie będzie jedynym mężczyzną po czterdziestce.

Uczestnicy „Rolnik szuka żony” nie muszą mieć własnego gospodarstwa? Oto regulamin flagowca TVP

To jednak nie koniec rewelacji. Okazuje się, że program, którego zasady doskonale znane są wszystkim jego widzom, skrywa w regulaminie kilka informacji, które nie są powszechnie znane. Jak dobrze wiemy, bohaterką lub bohaterem serii może stać osoba, która: jest pełnoletnia, nie ma drugiej połówki oraz zajmuje się rolnictwem, farmerstwem bądź prowadzi agroturystykę. Mile widziani są również producenci produktów rolnych, spożywczych i ogrodniczych, jak również osoby, które prowadzą gospodarstwo rolne z najbliższą rodziną.

Regulamin mówi jednak, że osoby te wcale nie muszą posiadać gospodarstwa na własność. Zasady dopuszczają również kandydatury dzierżawców. Ważne jest natomiast, aby zainteresowani poszukiwaniem miłości na antenie TVP byli bez wyroków oraz zarzutów.

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP