Obserwuj w Google News

Kim jest kolejny bohater „Rolnik szuka żony”? Widzowie TVP już są podzieleni

2 min. czytania
29.08.2023 16:13
Zareaguj Reakcja

Już 17 września swoją premierę będzie miał 10. sezon „Rolnik szuka żony”. Widzowie TVP z utęsknieniem czekają na poznanie rolników, którzy wypatrują swojej drugiej połówki. Są podejrzenia, kto otrzymał najwięcej listów.

Kto weźmie udział w "Rolnik szuka żony" TVP
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Jakiś czas temu Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” wygadała się, że w 10. edycji wezmą udział dwie kobiety, co dotychczas się nie zdarzyło. Gospodyni programu TVP wyjawiła także, że widzowie będą mieli okazję poznać uroczego czterdziestokilkulatka, który rolnictwo łączy ze swoimi pasjami – filmami i muzyką. Internauci są jednak podzieleni.

Zobacz także:  Dwie nowe uczestniczki „Rolnik szuka żony”. Kim są Anna i Agnieszka?

Kim jest kolejny potencjalny uczestnik „Rolnik szuka żony”?

Kim jest kolejny bohater „Rolnik szuka żony”? Jedynym mężczyzną powyżej 40. roku życia jest Waldemar, którego mieliśmy okazję zobaczyć w zerowym odcinku programu TVP. Sugerując się słowami Marty Manowskiej, mógł dostać sporo listów, które zapewniły mu przejście do ścisłego składu 10. sezonu.

Waldemar to 41-letni Kujawianin, który odziedziczył gospodarstwo po rodzicach – prowadzi je z pomocą taty. Z wykształcenia jest specjalistą od turystyki i hotelarstwa. Waldemar, a dla znajomych „Waldi”, jest też dumnym tatą 7-letniego Darka. Małżeństwo 41-latka nie przetrwało. Mężczyzna w rozmowie z Martą Manowską wyznał, że chciałby, aby partnerka czasem doglądała na gospodarstwie czy też pomagała jego mamie w kuchni.

A kogo szuka Waldemar? Chciałby znaleźć kobietę rozmowną, zaakceptowałby taką, która jest np. po rozwodzie, z dzieckiem. Nie ukrywa, że ma w planach zostanie tatą po raz drugi. Wymarzona partnerka powinna mieć od 27 do 46 lat, być naturalna, zadbana, powinna zaakceptować też 7-letniego syna „Waldiego”. 41-latek nie przepada za palącymi kobietami przepełnionymi arogancją i impulsywnością.

Redakcja poleca

„Waldi” mimo ciężkiej pracy w gospodarstwie znajduje czas na wypoczynek. Zwykle dwa razy w roku funduje sobie wyjazdy. Lubi podróże, ale największym hobby jest kino – w domu znalazł miejsce na zorganizowanie typowo filmowego pokoju. Waldemar pochwalił się dużym telewizorem i ogromną kolekcją produkcji kinowych. Nie ukrywa, że jest fanem „Terminatora”, ponieważ jedna ze ścian jest przyozdobiona ogromną twarzą Arnolda Schwarzeneggera. Waldemar pasjonuje się również tańcem towarzyskim.

Internauci podzielili się na dwie grupy. Jedni uważają, że Waldemar wie, czego chce i jeśli trafi na odpowiednią kobietę, to uchyli jej nieba. Wydaje się odpowiedzialnym facetem, z którym nie można się nudzić. Inni są zdania, że 41-latek przesadza z szukaniem o wiele młodszej partnerki i nazwali go „Cześkiem Casanovą” oraz „figo-fago”. Już 17 września przekonamy się, jaki naprawdę jest „Waldi”.

Nie przegap
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen