Zamknij
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
  • Rolnik szuka żony 5: jurny Jan złapał za pupę Marię
  • Rolnik szuka żony 2: Mariusz oświadczył się Annie przed kamerami, ona w finale oddała mu pierścionek
  • Rolnik szuka żony 5: Łukasz dał kosza Paulinie, ta zarzuciła mu oszustwo
  • 8 Zobacz
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen

"Rolnik szuka żony" bywa lepszy od niejednej telenoweli. Przypominamy największe afery i skandale w historii programu TVP, a także kontrowersyjnych bohaterów, których zachowanie budziło skrajne reakcje wśród widzów. W tle miłosne dramaty, intrygi i awantury, a nawet zarwane zaręczyny. Tym bulwersowali się fani w ciągu ostatnich siedmiu edycji.

"Rolnik szuka żony" pojawił się na antenie TVP w 2014 roku. Randkowy show dla gospodarzy z początku wydawał się dość dziwną formułą, ale już pierwszy sezon pokazał, że Polacy są spragnieni autentycznych emocji i programu dedykowanego zwykłym ludziom. Z kolei dla Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony" okazał się prawdziwą żyłą złota. Wkrótce TVP poszło za ciosem i zrealizowało kolejny program o charakterze randkowego reality show - "Sanatorium Miłości", który również odniósł olbrzymi sukces. 

Rolnik szuka żony: najgłośniejsze skandale i afery w historii programu

Kolejne edycje programu "Rolnik szuka żony" prowadzone przez Martę Manowską przyciągają przed telewizory tysiące widzów. Naturalnie tym, co nakręca oglądalność są uczuciowe rozterki uczestników i zaproszonych do ich domów kandydatek/kandydatów.

Na przestrzeni siedmiu sezonów widzowie mieli okazję do wielu wzruszeń. Dzięki programowi kilka par stanęło na ślubnym kobiercu i założyło rodzinę. Niektórym dopisało szczęście zaraz po zakończeniu zdjęć, gdy zaczęli się zgłaszać wielbiciele i wielbicielki z całej Polski. Niestety przed kamerami rzadko zdarzały się odwzajemnione fascynacje. Widzowie "Rolnika" byli świadkami bolesnych odrzuceń, ale także intrygi, kłamstw oraz zaskakujących zwrotów akcji, które niejednokrotnie doprowadzały bohaterów do łez lub burzliwych kłótni. 

Rolnik szuka żony: pary, które powstały w programie. Kto znalazł miłość? [ZDJĘCIA] 

W internecie wrzało niemalże po każdym odcinku. Internauci ganili starszych rolników za brak manier i jurne żarty wobec kobiet. Oburzenie wywołało m.in. zachowanie Jana, który złapał za pupę schodzącą po drabinie Marię oraz 66-letniego Józefa obcesowo obłapiającego swoje kandydatki podczas zabawy. Fani nie mieli litości także dla przyszłych celebrytów - Adama Kraśki i Łukasza Sędrowskiego za to, w jaki sposób gospodarze potraktowali swoje kandydatki. Jednak niewiele sytuacji tak bardzo poruszyło publiczność, jak zerwane zaręczyny Ani i Mariusza w finale 2. edycji "Rolnika" czy też awantura Marleny i Seweryna, po której produkcja musiała wydać komunikat

Przypomnijcie sobie najbardziej bulwersujące historie i kontrowersyjnych bohaterów spośród wszystkich siedmiu edycji programu "Rolnik szuka żony".