Obserwuj w Google News

Uczestnik "Rolnik szuka żony" wziął sekretny ślub. Dopiero teraz pochwalił się żoną

2 min. czytania
16.08.2023 19:58
Zareaguj Reakcja

Adam Zalewski z "Rolnik szuka żony 7" był kandydatem Magdaleny Bator. Ze znajomości z rolniczką nic nie wyszło, ale Adam i tak nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Szybko związał się z dziewczyną poznaną poza programem, a teraz wyszło na jaw, że jest już po ślubie. 

Adam Zalewski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub
fot. Instagram:@adam.zalewski.5

Magda Bator z "Rolnik szuka żony 7" niedawno urodziła drugie dziecko. Ojcem jest Jakub, którego rolniczka poznała dzięki randkowemu show TVP. Okazje się, jednak że nie tylko Magdzie dopisało szczęście, bo równie pomyślnie potoczyły się losy jej kandydata, Adama Zalewskiego. Bohater programu także odnalazł miłość, a nawet zdążył już się ożenić, o czym fani "Rolnika" dowiedzieli się dopiero teraz. 

Redakcja poleca

Adam Zalewski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub

Przypomnijmy, że w czasie programu Adam był podejrzewany o ukrywanie związku. W finale Magda zapytała go wprost, czy to prawda, że nie chciało mu się o nią starać, ponieważ myślami był przy innej dziewczynie. Nieco zmieszany kandydat przyznał, że faktycznie poznał kogoś przed programem. 

- Było tak, że tydzień przed tym wszystkim poznałem dziewczynę. Było spotkanie jedno, dwa niezobowiązujące. Świeża znajomość. Nie uważam, że postąpiłem jakoś bardzo nieuczciwie. To było przed telefonem, przed zaproszeniem Magdy. Dowiedziałem się, że Magda chce mnie poznać i ja się z tą dziewczyną już nie widziałem - wyjaśnił, a następnie potwierdził, że po zakończeniu zdjęć z kimś się związał. 

Wkrótce Adam oficjalnie pochwalił się ukochaną, zamieszczając na Instagramie zdjęcia ze wspólnego wypadu. Potem o mężczyźnie zrobiło się cicho, aż do teraz, gdy wyszło na jaw, że Adam jest już po ślubie. Okazuje się, że uroczystość odbyła się na początku kwietnia tego roku, lecz bohater "Rolnika" jakoś wolał się tym szerzej nie chwalić. Wygadał się jednak w ostatnim Instastory, chwaląc się wejściówką na tor motocyklowy sprezentowaną - jak dumnie podkreślił - przez jego żonę. 

Z informacji zamieszczanych na Instagramie wynika, że żona Adama ma na imię Katarzyna. Oboje z ukochaną dzielą pasję do podróży oraz szybkich motocykli. Warto podkreślić, że Adam poślubił tę samą dziewczynę, którą po zakończeniu emisji "Rolnika" pokazał na Instagramie, a więc ich związek trwa już co najmniej trzy lata. 

Nie przegap