Obserwuj w Google News

Magda Bator z "Rolnik szuka żony" urodziła drugie dziecko! Ciążę trzymała w tajemnicy

2 min. czytania
22.05.2023 14:58
Zareaguj Reakcja

Znana z 7. edycji "Rolnik szuka żony" Magdalena Bator-Kuźniacka po raz drugi została mamą. Była uczestniczka show TVP udostępniła zdjęcia nowo narodzonej córeczki i zdradziła jej imię. W komentarzach posypały się gratulacje. 

Magda Bator z "Rolnik szuka żony 7" urodziła
fot. Instagram:@magdalena_kuzniacka

Magdalena Bator była uczestniczką 7. edycji programu  "Rolnik szuka żony". Po tym, jak przez zdradę męża zakończyło się jej pierwsze małżeństwo, mieszanka Wielkopolski postanowiła poszukać miłości w randkowym show TVP. Zaproszeni do gospodarstwa kandydaci nie spełnili jednak jej oczekiwań. Niepocieszona rolniczka ponownie przejrzała korespondencję i wówczas wpadł jej w oko Jakub Kuźniacki. Po paru miesiącach było już po zaręczynach. Okazało się też, że Magda jest w ciąży. W maju 2021 r. para powitała na świecie synka Marcela, a teraz wyszło na jaw, że Magda i Kuba doczekali się drugiego dziecka. 

Redakcja poleca

Magda Bator-Kuźniacka z "Rolnik szuka żony 7" urodziła 

Magdzie do końca udało się utrzymać ciążę w tajemnicy przed mediami. Okazało się, że rolniczka urodziła córkę Martynę. Dumni rodzice pokazali pierwsze zdjęcia dziewczynki na Instagramie. 

- Narodziny dziecka to magiczny i bardzo intymny moment w życiu. Powitaliśmy na świecie nasze nowo narodzone dziecko, nie możemy od niej oderwać wzroku. Mam już wszystko. Martynka. Nasza wymarzona córeczka - napisała Magda.

W komentarzach popłynęły gratulacje. Zachwycona nowiną była m.in. Asia Wielgosz z 9. edycji "Rolnik szuka żony", która sama niedawno została mamą. - Cudownie! Dużo zdrówka! - przekazała rodzicom narzeczona Kamila. 

W kolejnym poście Magda opublikowała urocze nagranie, ukazujące pierwsze chwile rodziny z nowo narodzoną Martynką. Dołączamy się do gratulacji! 

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen