Obserwuj w Google News

Jessica z "Rolnik szuka żony" w ultrakrótkiej mini. Poszła tak do kościoła [FOTO]

2 min. czytania
22.05.2023 09:43
Zareaguj Reakcja

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony" zamieściła zdjęcia z przyjęcia komunijnego. Była kandydatka Krzysztofa pochwaliła się swoją stylizacją. Na komunię wybrała się w obcisłej mini ledwie zakrywającej uda. 

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony 4"
fot. Instagram:@jessicamiemiec359gmail.co

Jessica Miemiec była bez wątpienia jedną z najbarwniejszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony"W randkowym show TVP zabiegała o względy Krzysztofa, lecz gospodarz nie był w stanie zaakceptować jej dość śmiałego stylu i odesłał ją do domu. W ciągu paru lat po programie życie oraz wygląd gwiazdy "Rolnika" uległy diametralnej zmianie. Jessica przefarbowała włosy na blond i po usilnych poszukiwaniach, które zaprowadziły ją nawet do "Magii nagości", wreszcie znalazła partnera. Jedno, co z pewnością pozostało bez zmian, to zamiłowanie dziewczyny do krótkich sukienek.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Jessica Miemiec w mini na komunii

W programie "Rolnik szuka żony 5" Jessica lubiła wkładać krótkie spódniczki i odsłaniać dekolt oraz podkreślać urodę mocnym makijażem. Nawet do pracy w gospodarstwie szła w pełnym rynsztunku. 

29-letnia kandydatka Krzysztofa właśnie pochwaliła się zdjęciami z uroczystości komunijnej w rodzinie. Jessica włożyła na tę okazję obcisłą, białą sukienkę, która ledwie zakrywała uda, oraz czarne buty na obcasie. Kreacja miała też głęboki dekolt pokryty błyszczącą siateczką, lecz przed wyjściem do kościoła Jessica zasłoniła biust żółtą chustką. 

Uczestniczka 5. edycji "Rolnik szuka żony" spróbowała nawet w swojej sukience przejechać się rowerem, co o dziwo uczyniła z wielką gracją. Obcisła mini wprawdzie podsunęła się do niebezpiecznego poziomu, ale Jessice udało się uniknąć wpadki. 

Zobacz także: Qczaj pokazał film z komunii. W komentarzach oburzenie: "Zrobili dziecku wesele"

jessica miemiec1
fot. Instagram:@jessicamiemiec359gmail.co
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen