Obserwuj w Google News

Jessica z "Rolnik szuka żony" rozebrała się w "Magii nagości". Tak wyglądała [FOTO]

2 min. czytania
15.01.2023 15:42
Zareaguj Reakcja

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony 5" próbowała znaleźć chłopaka w "Magii nagości". Kontrowersyjna uczestniczka randkowego show TVP zdradziła, jak jej poszło. Warto było się rozebrać? 

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony 5"
fot. Instagram:@jessicamiemiec359gmail.co, Instagram:@rolnikszukazonytvp

Jessica Miemiec była jedną z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP. Dziewczyna lubowała się w doczepianych włosach i mocnym makijażu oraz miniówkach i głębokich dekoltach, co przerażało konserwatywnego Krzysztofa. Niestety gospodarz nie dał jej szansy, ale dziewczyna nie dała za wygraną i wróciła do walki o miłość. Niedawno Jessica Miemiec rozebrała się w programie "Magia nagości" w Zoom TV. 

Redakcja poleca

Jessica z "Rolnik szuka żony 5" w "Magii nagości" 

Niestety od czasu udziału w "Rolniku" Jessice nie udało się znaleźć nikogo na stałe. Wprawdzie był czas, że spotykała się z pewnym Ryszardem "Ricardo", a nawet miała być z nim zaręczona, ale związek nie przetrwał.

Niedawno Jessica zdecydowała się poszukać kogoś na randkę w programie "Magia nagości". W show kandydatki i kandydaci muszą się rozebrać i są oceniani po walorach fizycznych. Jessica jednak nie miała z tym żadnego problemu. 

Troszkę się stresowałam, ale była taka luźna atmosfera, że nie było naprawdę czym się stresować - wspomina występ w rozmowie z serwisem Party.

Jessica okazała się jedną z faworytek wybierającego mężczyzny. Udało jej się dojść do finału, ale na tym przygodę z show zakończyła. 

- On wybrał inną kobietę. Ale bardzo fajny chłopak, przystojny, opalony, super - powiedziała w wywiadzie. 

Była gwiazda "Rolnika" nie zamierza się poddawać. Jessica wyznała, że nie wyklucza udziału w "Love Island". Wcześniej występowała między innymi w takich programach jak "Jak matka z córką" czy "Shopping Queens" oraz oczywiście "Rolnik szuka żony", który przyniósł jej największą rozpoznawalność. 

A tak Jessica Miemiec prezentowała się w programie "Magia nagości". Ładnie jej w blondzie?