Obserwuj w Google News

Kim są Artur i Dariusz z „Rolnik szuka żony”? Od razu byli pewniakami

3 min. czytania
06.09.2023 22:27
Zareaguj Reakcja

Rolnik szuka żony” startuje już 17 września w TVP. Produkcja oficjalnie ogłosiła wszystkich uczestników programu. Pierwszy raz na ekranie zobaczymy zmagania dwóch kobiet – do finałowej piątki dostały się Anna i Agnieszka. Oprócz tego przyjrzymy się podrywom Waldemara. A kim są pozostali dwa rolnicy? Widzowie od początku byli pewni, że dostaną się przed kamery.

Rolnik szuka żony uczestnicy
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Kiedy w kwietniu oglądaliśmy zerowy odcinek „Rolnik szuka żony”, widzowie nieśmiało marzyli, aby w 10. edycji programu pojawiły się dwie rolniczki. I stało się – od 17 września będziemy śledzić poszukiwanie tego jedynego przez Annę i Agnieszkę. Do grona szczęśliwców dołączył też 41-letni Waldemar, który dał się poznać jako rolnik z ogromem zainteresowań, a jego błysk w oku ująłby niejedną kobietę. Oprócz tej trójki najwięcej listów otrzymali również Artur i Dariusz. Przed startem pierwszego odcinka warto lepiej ich poznać.

Zobacz także:  Jest zwiastun 10. edycji "Rolnik szuka żony". Już w pierwszym odcinku będzie się działo

Rolnik szuka żony: kim są Artur i Dariusz?

Wiele osób stawiało na to, że do programu na pewno dostanie się któraś z pań oraz Waldemar, Artur lub Dariusz. Dwaj młodzi rolnicy stali się pewniakami widzów „Rolnik szuka żony”. O Arturze pisano, że jest czarujący, pracowity, uprzejmy, a „skrzynka pęknie”. Wiele komentujących pań na Facebooku żałowało, że nie wpasowują się w wymagania 28-latka lub zwyczajnie nie mają odwagi napisać listu. Poza tym ojciec rolnika dał się poznać jako „jajcarz pierwsza klasa”, dzięki czemu w 10. sezonie show na pewno nie zanudzimy się na śmierć. Wystarczy przypomnieć sobie Stanisława z 8. edycji…

Redakcja poleca

28-letni Artur wraz z rodzicami i dziadkami prowadzi ponad stuhektarowe gospodarstwo na Mazowszu. Skupia się na produkcji mleka, uprawie kukurydzy i słonecznika, oprócz tego prowadzi własny biznes rolniczy. Zdecydowanie jest fanem wielkich maszyn. Tata zachwalał Artura, mówiąc, że jest pracowity i spokojny. Z kolei bratowa rolnika już napomknęła, że ten lubi dzieci. 28-latek przyznał się też, że na zewnątrz jest twardy, ale ma duszę romantyka.

Artur ma nadzieję znaleźć naturalną, rodzinną, wyrozumiałą, odważną i kreatywną kobietę. Ceni też inteligencję i pewność siebie. Był w dwóch poważnych związkach – nie wychodziły, ponieważ Artur mocno poświęcał się pracy, jednak teraz nieco zmienił priorytety. Nie szuka kobiety z dzieckiem i po rozwodzie, powinna mieć czystą kartę. W wizytówce już mówił o ślubie, a jeśli tylko spotka tę jedyną, to nic nie stoi na przeszkodzie. Co do życia na wsi, przyszłą wybrankę wszystkiego nauczy.

27-letni Dariusz od razu został okrzyknięty skromnym, zaradnym i ambitnym rolnikiem. Kandydat z województwa łódzkiego specjalizuje się w hodowli nowalijek i rządzi 15-hektarowym gospodarstwem. Czuje się spełniony zawodowo i lubi wysoko zawieszać sobie poprzeczkę. Jest miłośnikiem tenisa stołowego, siatkówki, piłki nożnej, a w jego sercu znalazło się też miejsce dla motoryzacji i dobrych filmów.

Szuka kobiety prawdomównej, rodzinnej, wyrozumiałej, naturalnej, która będzie dzielić z nim życie oraz liczne pasje. Myśli o założeniu rodziny, wspomniał też o dzieciach. Mama 27-latka twierdzi, że syn wie, czego chce w życiu. Rolnik ma już za sobą jeden poważny związek – trwał 4 lata, a para była już zaręczona.

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP