Obserwuj w Google News

Jest zwiastun 10. edycji "Rolnik szuka żony". Już w pierwszym odcinku będzie się działo

2 min. czytania
05.09.2023 22:58

Marta Manowska zapowiedziała premierę 10. edycję "Rolnik szuka żony" w TVP. W sieci pojawił się zwiastun pierwszego odcinka nowego sezonu "Rolnika", a w nim sceny z przeglądania listów od kandydatów. Wiadomo już, kto z uczestników wzbudzi największe emocje. 

Marta Manowska w nowym "Rolnik szuka żony 10"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony" wraca na antenę TVP. Będzie to już 10. edycja randkowego reality show prowadzonego przez Martę Manowską. Widzowie znowu będą mieli okazję śledzić perypetie gospodarzy i zabiegających o ich względy kandydatów i kandydatek. Jubileuszowy "Rolnik szuka żony" ma być wyjątkowy, ponieważ w programie pojawią się aż dwie atrakcyjne rolniczki

Redakcja poleca

Premiera "Rolnik szuka żony 10" we wrześniu w TVP - zwiastun pierwszego odcinka

Wiosną wyemitowano odcinek zerowy "Rolnik szuka żony 10", w którym przedstawiono sylwetki ośmiorga uczestników. Do programu dostały się osoby z największą liczną otrzymanych listów. Wiadomo już, że są wśród nich Anna i Agnieszka oraz Waldemar, którego zachowanie zdążyło już wzbudzić kontrowersje.  

Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Zdradza to najnowszy zwiastun "Rolnik szuka żony" opublikowany na oficjalnych profilach show. Marta Manowska jak zwykle zjawi się u gospodarzy ze skrzyneczką wypełnioną listami i będzie razem z nimi przeglądała korespondencję. Niektórzy uczestnicy okażą się bardzo wybredni, czego prezenterka nie omieszka skwitować wymowną miną. 

Premiera "Rolnik szuka żony 10" odbędzie się w niedzielę 17 września 2023 r. na antenie TVP1. Godzina emisji pozostaje ta sama - pierwszy odcinek "Rolnika" obejrzymy o godzinie 21:20. 

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP