Obserwuj w Google News

Justyna z "Rolnik szuka żony" w nowej odsłonie, już bez Tomasza. To koniec związku?

2 min. czytania
07.09.2023 18:23
Zareaguj Reakcja

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony" do niedawna chętnie pokazywali się razem na Instagramie, ale teraz na próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Tomek zniknął także z nazwy profilu Justyny. Niestety najnowszy post partnerki rolnika nie przynosi pocieszających wieści. 

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony 9" się rozstali?
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Justyna i Tomasz poznali się na planie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". W finale oficjalnie potwierdzili, że są parą, a w świątecznym odcinku doszło do zaręczyn. Justyna przeprowadziła się z synem na gospodarstwo Tomasza. Na jej profilu można było oglądać wspólne zdjęcia i relacje ze wspólnych wypadów. Jednak jakiś czas temu para zamilkła, a z Instagrama zniknęły ich wspólne zdjęcia. Zmianie uległa także nazwa profilu Justyny, w której obecnie nie ma już Tomasza. 

Redakcja poleca

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony" się rozstali?

Przed paroma miesiącami pod jednym z instagramowych postów doszło do ostrej wymiany zdań między Justyną a byłą żoną Tomasza. Kobieta miała pretensje, że od czasu nowego związku rolnik przestał interesować się swoimi dziećmi. Po tamtej kłótni Justyna przestała publikować wspólne zdjęcia z Tomkiem, aż fani zaczęli podejrzewać rozstanie. 

Po pewnym czasie Justyna i Tomasz odezwali się do internautów, aby zdementować krążące plotki. Zapewnili, że nadal są razem i nie ma powodów do niepokoju. 

"Nasi kochani Fani, u nas wszystko dobrze. Na chwilę obecną chcemy wyłączyć się z życia medialnego i cieszyć się swoim szczęściem. Do programu nie przyszliśmy po sławę, tylko po miłość i się udało. Dziękujemy, że jesteście z nami, niedługo się odezwiemy" - przekazali.

Odmieniona Justyna sama na zdjęciu. Co z jej związkiem? 

Niestety kolejne zmiany na profilu Justyny zdawały się nie potwierdzać trwającego szczęścia. Przed paroma dniami Justyna po dłużej przerwie znowu uaktywniła się na Instagramie. Była uczestniczka "Rolnika" pochwaliła się odmienionym wyglądem.

"Szczęście bierze się z tego, co człowiek ma w duszy. A nie z tego, co musi zdobyć albo zrobić" - podpisała selfie, ale znowu ani słowem nie wspomniała o Tomaszu.

Pod poprzednimi postami internauci próbowali zagadnąć Justynę o związek z Tomkiem, lecz nie doczekali się odpowiedzi. Z milczenia Justyny wciągnięto smutny wniosek. "Nazwa [profilu - przyp. red] była Justyna Tomasz, a teraz jest Justyna, więc pewno wszystko jasne..."; "Też tak pomyślałam, zdjęć też ubyło... Szkoda, fajna parka była" - czytamy w komentarzach. 

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP