Obserwuj w Google News

Jessica z "Rolnik szuka żony" w bikini. Zmieniła się nie do poznania [ZDJĘCIA]

2 min. czytania
07.09.2023 14:19

Jessica Miemiec to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek "Rolnik szuka żony". W mediach społecznościowych pochwaliła się odważnymi zdjęciami z wakacji, na których pozuje w bikini.

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony"
fot. screen: Instagram @jessicamiemiec359gmail.co

" Rolnik szuka żony" okazało się wielkim hitem. Randkowe show TVP prowadzone przez Martę Manowską cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a widzowie z uwagą śledzą sercowe perypetie rolników i rolniczek. Wielu bohaterów zapadło fanom programu w pamięć, wśród nich znalazła się znana z 5. edycji "Rolnika" Jessica Miemiec. Mogliśmy oglądać ją w "Magii nagości", jest także aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciami z wakacji, na których odważnie odsłoniła ciało.

Jessica Miemiec w bikini. Odważne zdjęcia gwiazdy "Rolnik szuka żony"

Na profilu Jessici Miemiec na Instagramie pojawiły się zdjęcia z tegorocznych wakacji. Możemy na nich podziwiać byłą gwiazdę "Rolnik szuka żony" między innymi na jachcie w towarzystwie koleżanek. Pogoda najwyraźniej dopisywała, ponieważ wszystkie panie pozują w bikini. Fani Jessici nie kryli zachwytu, w komentarzach umieszczając emotikonki serduszek, płomieni i słoneczek. Jeden z internautów określił natomiast jej figurę mianem "cudownych krągłości". Osoby, które dawno nie widziały Jessici, z pewnością mogły być zaskoczone faktem, że po jej czarnych włosach nie ma już śladu. Zastąpił je jasny blond.

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony" w bikini. Odpoczywa po rozstaniu?

Cieszymy się, że Jessica dobrze się bawiła na urlopie, zwłaszcza że początku 2023 roku nie mogła zaliczyć do najszczęśliwszych. Gwiazda "Rolnik szuka żony" rozstała się z 45-letnim Ryszardem, z którym zaręczyła się po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Na szczęście miała nie rozpamiętywać zakończenia związku zbyt długo.

- Nie cierpię po rozstaniu, pogodziłam się z tym. Rozmawialiśmy o tym, że się rozstajemy. On był też dużo starszy ode mnie, miał 45 lat, ja miałam mniej, także to i tak by nie wyszło. Zbyt duża różnica wieku - opowiadała w rozmowie z magazynem "Party". Życzymy, aby niedługo w jej życiu pojawił się nowy ukochany. 

Nie przegap