Obserwuj w Google News

Poruszający gest Asi z „Rolnika” tuż przed ślubem. Zabierze to przed ołtarz

2 min. czytania
31.08.2023 14:53
Zareaguj Reakcja

Asia i Kamil z „Rolnik szuka żony” niedługo oficjalnie zostaną małżeństwem. Przygotowania do uroczystości idą pełną parą. Asia co jakiś czas chwali się na Instagramie dekoracjami, których użyje, ostatnio zachwycała się odebraną suknią ślubną. Teraz pokazała, co będzie towarzyszyć jej w drodze do ołtarza. To piękny gest w stronę bliskich.

Poruszający gest Asi z „Rolnik szuka żony” tuż przed ślubem
fot. screen Instagram joasia.wielgosz

Joanna Wielgosz z „Rolnik szuka żony” ma już za sobą wieczór panieński i z niecierpliwością czeka na przywdzianie białej sukni. Ślub zaplanowano na początek września, jednak wśród gości nie znajdzie się Marta Manowska. Mimo wszystko szykuje się wspaniała impreza, na której pojawi się kilku uczestników „Rolnik szuka żony”. Asia zaskoczy zgromadzonych?

Zobacz także:  Marta Manowska narzeka na TVP. Stacja mocno jej podpadła

Rolnik szuka żony: Asia zdobyła się na poruszający gest przed ślubem

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz są kolejną parą, którą połączył „Rolnik szuka żony”. Zakochani mają już za sobą zaręczyny przed kamerami TVP, doczekali się również dziecka – 23.10.2022 roku na świat przyszła urocza Antonina. Teraz nadszedł czas na ślub.

Redakcja poleca

Asia w „Pytaniu na śniadanie” opowiadała, że początkowo marzyła o sukni w stylu księżniczki, ale projektant szybko ją uświadomił, że nie będzie pasowała do stylu wesela. Impreza będzie w wiejskim, sielskim stylu. Ukochana Kamila postawiła więc na kreację w stylu boho i księżniczki. Jeśli jest suknia, to musi być i bukiet ślubny.

Przyszła panna młoda postanowiła, że ten element będzie iście wyjątkowy. Chce, aby przy bukiecie znalazły się zdjęcia babci i dziadka, którzy zmarli. Przynajmniej w taki sposób członkowie rodziny będą „obecni” na uroczystości.

joanna-wielgosz-rolnik-szuka-zony-medaliony-do-bukietu
fot. screen Instagram joasia.wielgosz

„Babcia z dziadkiem również będą obecni na naszym ślubie. Pójdą z nami do ołtarza. [...] To medaliony, które będę miała przy bukiecie ślubnym” - napisała Asia na Instastory i pokazała zdjęcie.

Nie przegap
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen