,

Arnold Schwarzenegger ponownie zostanie dziadkiem. Katherine Schwarzenegger w drugiej ciąży

18.12.2021 12:58

Jak informują zagraniczne media, Arnold Schwarzenegger po raz kolejny zostanie dziadkiem. Katherine Schwarzenegger i hollywoodzki gwiazdor Chris Pratt mają spodziewać się drugiego dziecka.

Arnold Schwarzenegger
fot. screen: Instagram / schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger to bez wątpienia ikona światowego kina i jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w historii. Karierę rozpoczynał jako kulturysta i może pochwali się ogromnymi sukcesami. W wieku zaledwie 20 lat zdobył tytuł Mr. Universe, na swoim koncie ma ogromną ilość nagród, w tym siedem tytułów Mr. Olympia. Na ekranie podbił serca widzów jako gwiazda kina akcji, rozpoznawalność przyniosła mu rola w "Conanie Barbarzyńcy", ale gwiazdę uczyniły z niego kreacja kultowym "Terminatorze". Zagrał także w takich przebojach jak "Commando", "Predator", "Pamięć absolutna" czy "Prawdziwe kłamstwa". Z powodzeniem występował w komediach, mogliśmy oglądać go między innymi w "Gliniarzu w przedszkolu". Okazało się, że poza aktorstwem świetnie radzi sobie w polityce, w latach 2003-2011 dwukrotnie został wybrany na gubernatora amerykańskiego stanu Kalifornia.

Schwarzenegger w 1986 roku ożenił się z Marią Shriver, siostrzenicą prezydenta Johna F. Kennedy’ego. Jest ojcem czwórki dzieci: synów Patricka i Christophera oraz córek Christiny i Katherine. Arnold i Maria rozstali się w 2011 roku po tym, jak wyszło na jaw, że aktor w 1997 zrobił dziecko innej kobiecie. Katherine Schwarzenegger ma 32 lata i jest autorką książek. Przeprowadza także wywiady, w których porusza kwestie związane z macierzyństwem. Sama jest szczęśliwą żoną hollywoodzkiego gwiazdora Chrisa Pratta, doskonale znanego widzom między innymi z serii "Strażnicy galaktyki".

Arnold Schwarzenegger ponownie zostanie dziadkiem. Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt spodziewają się drugiego dziecka.

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt są małżeństwem od 2019 roku, rok później powitali na świecie córeczkę Lylę. Arnold nie ukrywał, że bardzo cieszy się z narodzin wnuczki i doskonale odnajduje w roli dziadka. Być może już niedługo będzie miał kolejne powody do radości. Jak poinformował magazyn "People" Katherine i Chris spodziewają się drugiego dziecka. Małżonkowie do tej pory nie potwierdzili medialnych doniesień, znani są z oddzielania życia prywatnego od medialnej popularności. Dziennikarze zapewniają jednak, że wiadomość o ciąży została potwierdzona u kilku źródeł.

Pamiętajmy, że aktor i pisarka skrzętnie ukrywali informacje o swoim ślubie, a o pierwszej ciąży świat dowiedział się od wujka Katherine. Arnold z pewnością nie miałby nic przeciwko, by do małej Lyli dołączyła kolejna pociecha.

Logo radiozet Dzieje się