Obserwuj w Google News

"Bliźniacy": kultowa komedia doczeka się kontynuacji. Kto wcieli się w trzeciego brata?

2 min. czytania
15.09.2021 08:27
Zareaguj Reakcja

Komedia "Bliźniacy" z Arnoldem Schwarzeneggerem i Dannym DeVito doczeka się po latach kontynuacji. Do głównych bohaterów dołączy trzeci brat. Kto go zagra?

Bliźniacy - ARNOLD SCHWARZENEGGER, DANNY DEVITO - kadr z filmu
fot. Mary Evans Picture Library/ Mary Evans Picture Library ast News

Fani filmu "Bliźniacy" od dawna czekają na sequel. Prace nad kontynuacją komedii z 1988 roku nabrały rozpędu i za jakiś czas zobaczymy komedię "Triplet". Twórcy filmu wybrali aktora, który wcieli się w trzeciego brata bohaterów granych przez Arnolda Schwarzeneggera i Danny'ego DeVito.

"Bliźniacy": kto zagra trzeciego brata w kontynuacji kultowej komedii?

Słynny film Ivana Reitmana sprzed ponad 30 lat opowiadał historię Juliana i Vincenta - dwóch na pozór kompletnie różnych od siebie mężczyzn, którzy są bliźniakami dwujajowymi. Produkcja stała się niezwykle popularna i do dziś stanowi jeden z ikonicznych tytułów komediowych.

Redakcja poleca

Jak podaje Deadline, w zapowiadanej od jakiegoś czasu drugiej części bliźniaków, pojawi się nowy członek rodziny. Główni bohaterowie dowiedzą się, że mają jeszcze jednego brata, którego zagra Tracy Morgan, znany z takich produkcji jak "Rockefeller Plaza 30", "Fujary na tropie" czy "Mały".

Trcy Morgan
fot. foto: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Scenarzystami nadchodzącej produkcji są Dylan Dawson i Lucas Kavner. Obecnie producenci szukają wytwórni, która zajmie się stworzeniem drugiej części "Bliźniaków".

Reitman skomentował fabułę nadchodzącej produkcji.

Potajemnie urodziło się trzecie dziecko - czarne dziecko, które nie miało kontaktu ze swoim rodzeństwem. Nie znają się nawzajem, spotykają się na bardzo wczesnym etapie filmu i dzięki temu po tylu latach nawiązują ze sobą więź. Ten film opowiada o rodzinie i o tym, że bez względu na to, jak wszyscy jesteśmy różni, musimy nauczyć się żyć ze sobą w dobrych stosunkach. Ci goście mają razem świetną chemię i widać, ile energii wydobywają z siebie nawzajem.

Pomysł nie jest wcale nowy. Tuż po premierze oryginalnych bliźniaków Eddie Murphy wyraził chęć wcielenia się w trzeciego bliźniaka w potencjalnym sequelu. Był nawet oficjalnie wymieniany jako gwiazda produkcji, ale napięty grafik gwiazdora spowodował, że produkcja filmu stanęła w miejscu. W końcu postanowiono jednak ponownie podjąć temat i zastąpić Murphy'ego Morganem.

Redakcja poleca

"Bliźniacy 2": kiedy premiera?

Zdjęcia do filmu mają ruszyć zimą 2021 roku w Bostonie. Retiman powróci w roli reżysera filmu. Na razie poza Schwarzeneggerem, DeVito i Morganem nie zdradzono obsady "Triplet". Trudno też powiedzieć, kiedy film trafi na ekrany kin. Widzowie będą musieli zapewne poczekać na premierę kilkanaście miesięcy. 

RadioZET.pl/Deadline

Najciekawsze premiery września 2021. Które filmy i seriale obejrzeć w tym miesiącu? [TYTUŁY, DATY]