Obserwuj w Google News

"Terminator" powróci? James Cameron chce wrócić do korzeni serii z Arnoldem Schwarzeneggerem

2 min. czytania
21.05.2021 09:54
Zareaguj Reakcja

"Terminator" doczeka się siódmej części? Według najnowszych informacji James Cameron nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii serii o morderczym robocie z przyszłości.

Terminator 2: Dzień sądu - Arnold Schwarzenegger - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Wygląda na to, że niebawem możemy zobaczyć kolejną część "Terminatora".  James Cameron jest zainteresowany kontynuacją serii, która ma powrócić do założeń oryginału sprzed prawie 40 lat.

"Terminator 7" - James Cameron stworzy kolejny film z Arnoldem Schwarzeneggerem?

W 2019 roku w kinach zadebiutowała szósta odsłona serii o morderczym robocie z przyszłości. "Terminator: Mroczne przeznaczenie" miał być początkiem zupełnie nowej trylogii, ale kiepskie wyniki finansowe filmu Tima Millera, spowodowały, że wytwórnia Paramount Pictures zrezygnowała z pomysłu kontynuacji historii rozgrywającej się trzy dekady po wydarzeniach z filmu "Terminator 2: Dzień sądu".

Redakcja poleca

Nie oznacza to jednak, że to koniec serii. Jak podaje IGN, niezależny dziennikarz Daniel Richtman, który publikuje przecieki na temat nadchodzących hollywoodzkich produkcji, dotarł do źródła, twierdzącego, że James Cameron planuje kontynuację serii z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Reżyser chciałby powrócić do korzeni serii, co oznacza, że Schwarzenegger, podobnie jak w oryginalnym filmie z 1984 roku, miałby ponownie wcielić się w głównego złoczyńcę.

Na razie są to oczywiście niepotwierdzone informacje, trudno wyobrazić sobie, żeby Paramount i Cameron, który kilka lat temu odzyskał po długim czasie prawa do "Terminatora" nie kontynuowali kultowej serii. Na konkrety musimy jednak jeszcze poczekać, bo na razie poza Richtmanem nie pojawiły się żadne doniesienia o nowym "Terminatorze".

Redakcja poleca

"Terminator" - Netflix stworzy anime na podstawie serii

Powyższe informacje nie dotyczą zapowiedzianego jakiś czas temu serialu anime, który trafi na Netflix. Serial ma być odrębną produkcją, której showrunnerem został Mattson Tomlin. Za animację odpowie Production I.G. - japońskie studio znane między innymi z adaptacji mangi "Ghost in the Shell". Na razie nie zdradzono szczegółów na temat serialu anime, ani nie zapowiedziano, kiedy animowany "Terminator" trafi na Netflix.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/IGN