Obserwuj w Google News

Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton odtworzyli zdjęcie sprzed 27 lat. Pracują na planie „Terminatora 6”

Redakcja
2 min. czytania
27.09.2018 13:40
Zareaguj Reakcja

Arnold Schwarzenegger zasłynął między innymi rolą w kultowej serii „Terminator”. Obecnie trwają prace nad szóstą częścią filmu o walce ludzi i cyborgów. Aktor po 27 latach odtworzył zdjęcie z przyjaciółką z planu, Lindą Hamilton.

Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton odtworzyli zdjęcie sprzed 27 lat. Pracują na planie „Terminatora 6”
fot. INstagram:@t2movie

„Terminator” to bez wątpienia jeden z filmów, które zdefiniowały kino science fiction na przełomie lat 80. i 90. Pierwsza i druga część, wyreżyserowane przez Jamesa Camerona, były kasowymi hitami na całym świecie. Nowatorskie efekty specjalne, specyficzny klimat i porywająca historia o walce ludzkości ze zbuntowanymi maszynami zachwyciły widzów. Nic dziwnego, że do tej pory doczekaliśmy się już pięciu części serii, a szósta właśnie powstaje. 

Nostalgiczne zdjęcie Arnolda Schwarzeneggera na planie „Terminatora 6”

Filmy o zabójczym cyborgu sukces zawdzięczają również roli Arnolda Schwarzeneggera, który swoją oszczędną mimiką do złudzenia przypominał nieczułego robota. Krytycy i fani zwracali także uwagę na brawurową rolę Lindy Hamilton, która wcieliła się w Sarę Connor. Przez wielu widzów do dziś uznawana jest za największą „twardzielkę” w dziejach kina. 

Arnold i Linda wystąpią w najnowszej części „Terminatora” w reżyserii Toma Millera. Reżyser odpowiedzialny jest między innymi za filmowe przygody Deadpoola. Aktorzy wcielą się w swoje sztandarowe postacie, choć nie będą występować w rolach głównych. Film będzie bowiem opowiadał o nowym typie cyborga, w którego roli zobaczymy Gabriela Lunę. 

Fanów Schwarzeneggera i Hamilton wzruszyło nostalgiczne zdjęcie, które aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie. Widać na nim fotografię z planu „Terminatora 2” oraz aktualne zdjęcie gwiazd. Arnold i Linda niemal identycznie odtworzyli pozę, w jakiej uchwycił ich fotograf 27 lat temu. Schwarzenegger umieścił również wzruszający wpis.

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej przyjaciółki Lindy Hamilton. Jednej z moich ulubionych partnerek z planu, prawdziwej twardzielki i wspaniałego człowieka. Jestem podekscytowany, że znów razem kręcimy”.

Fani są zachwyceni faktem, że oboje aktorów znów pojawi się na ekranie w kultowych rolach. Premiera produkcji zapowiedziana została na 15 listopada 2019 roku.

RadioZET.pl/MF