Obserwuj w Google News

Arnold Schwarzenegger zagra w serialu Netflixa! Co wiemy o projekcie?

2 min. czytania
20.05.2021 08:01

Arnold Schwarzenegger będzie gwiazdą i jednym z producentów wykonawczych nowego serialu realizowanego dla Netflix. To jego pierwsza duża rola w produkcji telewizyjnej w ciągu trwającej prawie pół wieku kariery.

Arnold Schwarzenegger
fot. Robert Hanashiro-USA TODAY/Sipa USA/East News

Arnold Schwarzenegger gwiazdą serialu! Coś, co byłoby nie do pomyślenia jeszcze kilka lat temu, dziś - za sprawą prześcigających się gigantów streamingowych jak Netflix czy HBO Max - stało się rzeczywistością. Gwiazdor "Terminatora" i prawie 80 innych filmów zagra główną rolę w produkcji przeznaczonej na mały ekran. Będzie też jednym z producentów wykonawczych tego niezatytułowanego jeszcze, pełnego akcji serialu szpiegowskiego.

Redakcja poleca

Arnold Schwarzegger zagra w serialu Netflixa. O czym będzie?

Serial z udziałem Schwarzeneggera przedstawi historię ojca i córki, którzy pewnego dnia dowiadują się, że każde z nich w sekrecie od wielu lat pracowało dla CIA. Fakt ten doprowadza ich do wniosku, że ich cała relacja jest oparta na kłamstwie i tak naprawdę nic o sobie nie wiedzą. Kiedy okazuje się, że muszą współpracować jako partnerzy, poznają się na nowo, tworząc swoją relację ojciec-córka na tle globalnej akcji szpiegowskiej. Portal "Deadline", który ogłosił tę informację, zapowiada, że prócz brawurowej akcji, w serialu możemy spodziewać się sporej dawki humoru.

Redakcja poleca

Nowy serial Netflixa z Arnoldem Schwarzeggerem - pozostała obsada i twórcy

Arnold Schwarzegger oczywiście wcieli się w rolę opisywanego ojca, zaś jego córkę zagra Monica Barbaro - gwiazda "The Good Cop" i nadchodzącego "Top Gun: Maverick". Twórcą serialu jest Nick Santora, jeden ze scenarzystów "Rodziny Soprano" i "Prison Break". Schwarzenegger i Santora będą też producentami wykonawczymi wraz z Davidem Ellisonem, Daną Goldberg i Billem Bostem z ramienia Skydance Television - studia, które wyprodukuje nowy serial dla Netflix.

Fani z całego świata od lat proszą mnie o taką szaloną przygodę jak ta i teraz w końcu ją dostaną, dzięki naszym wspaniałym partnerom ze Skydance i Nietflixa. Totalnie nie mogę się doczekać rozpoczęcia pracy nad serialem z Nickiem i Monicą oraz całą ekipą. - Arnold Schwarzenegger

Serial będzie składał się z ośmiu godzinnych odcinków. Data rozpoczęcia zdjęć, a tym bardziej data premiery, nie są jeszcze znane.

RadioZET.pl/Deadline