Obserwuj w Google News

"Strażnicy Galaktyki 3": ruszyły prace na planie filmu Marvela. Chris Pratt na zakulisowym nagraniu

2 min. czytania
20.10.2021 14:22
Zareaguj Reakcja

Zdjęcia do filmu "Strażnicy Galaktyki 3" wystartowały. Chris Pratt nagrał wideo, w którym pokazuje fanom Marvela, jak będzie wyglądał jako Star-Lord.

Strażnicy Galaktyki - Chris Pratt - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

Długo wyczekiwany film Marvela w reżyserii Jamesa Gunna w końcu rozpoczyna produkcję na planie. Jeden z gwiazdorów serii "Strażnicy Galaktyki" - Chris Pratt, zaprezentował wideo, na którym informuje o starcie zdjęć do trzeciej części kosmicznej serii.

"Strażnicy Galaktyki 3": Chris Pratt na planie filmu Marvela [WIDEO]

Chociaż ostatnio Marvel zapowiedział obsuwę w harmonogramie filmów na lata 2022/2023, pojawiły się też dobre wieści. W końcu ruszyły zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3".

Redakcja poleca

Pierwotnie film miał się ukazać o wiele wcześniej, ale w związku z wyrzuceniem z Marvel Studios Jamesa Gunna, a potem ponownym go zatrudnieniem, pojawiła się luka, która odwlekła premierę "Strażników Galaktyki 3" w czasie. Producenci z MCU byli zmuszeni poczekać, aż Gunn powoła do życia film dla konkurencji - "Legion samobójców: The Suicide Squad".

Chris Pratt poinformował za pośrednictwem Twittera, że Marvel zrobił kolejny krok w kierunku stworzenia trzeciej części kosmicznej serii. Portal Conana O'Briana Team Coco podzielił się ze światem zakulisowym nagraniem gwiazdora, który potwierdził, że zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3" właśnie się rozpoczęły. Aktor zaprezentował finezyjne bokobrody, z których słynie grany przez niego heros - Star-Lord.

Nie jest to jednak jedyna informacja przekazana przez Pratta. Gwiazdor zaprosił swoich fanów na podcast Parks and Recolecction poświęcony serialowi "Parks and Recreation", w którym aktor wcielał się w Andy'ego Dwyera.

Wygląda więc na to, że niebawem internet zaleją informacje i pierwsze zdjęcia ukazujące gwiazdy obsady "Strażników Galaktyki 3". Fani serii czekają na kontynuację od roku 2017, kiedy ukazała się druga część przygód kosmicznych herosów. Po raz ostatni Star-Lorda i spółkę widzieliśmy natomiast w "Avengers: Endgame" z 2019 roku.

Redakcja poleca

"Strażnicy Galaktyki 3": kiedy premiera?

Z załogą statku Benatar spotkamy się niebawem w filmie "Thor: Love and Thunder", w którym Strażnicy Galaktyki pojawią się gościnnie. Czwarta część serii o przygodach gromowładnego superbohatera trafi do kin 8 lipca 2022 roku. Na pełnoprawne przygody "Strażników Galaktyki" będziemy musieli poczekać nieco dłużej, bo aż do 5 maja 2023 roku.

RadioZET.pl/Twitter/Team Coco

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć