Obserwuj w Google News

Voice Kids 3: Marcin Maciejczak w przeboju Conchity Wurst. Występ hitem internetu [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.02.2020 12:39
Zareaguj Reakcja

Marcin Maciejczak wygrał „The Voice Kids 3”, a debiutancki singiel zwycięzcy robi furorę w sieci. Ogromnym zainteresowaniem internautów cieszy się również jego finałowy występ z piosenką „Rise Like a Phoenix” Conchity Wurst. Nagranie obejrzano już ponad 600 tysięcy razy.

The Voice Kids 3 Marcin Maciejczak Rise Like a Phoenix zaśpiewał Conchity Wurst występ hitem internetu wideo
fot. Youtube screen

Marcin Maciejczak w coverze Rise Like a Phoenix Conchity Wurst. Internauci zachwyceni

Marcin Maciejczak to zwycięzca „The Voice Kids 3”. 13-letni uczestnik wygrał w wielkim stylu sobotni finał, pokonując Natalię Kawalec i Hanię Sztachańską.

Młody wokalistka ma powody do zadowolenia, ponieważ jego pierwszy singiel „Jak Gdyby Nic” zgarnia mnóstwo pozytywnych opinii. W ciągu zaledwie dwóch dni internauci obejrzeli oficjalny teledysk już niemal milion razy.

>>  Marcin Maciejczak — "Jak Gdyby Nic". Pierwszy singiel zwycięzcy "Voice Kids 3" [WIDEO]

W internecie furorę robi także finałowy występ Marcina Maciejczaka z utworem „Rise Like a Phoenix”, z którym Conchita Wurst wygrała Eurowizję w 2014 roku. Wykonanie zwycięzcy „The Voice Kids 3” podbija serwis YouTube, gdzie nagranie obejrzano ponad 600 tysięcy razy.

„Mam nadzieję, że Conchita zobaczy to wykonanie”, „Coś niesamowitego, wykonanie świetne, śliczny głos i aranżacja. Całość zrobiła niesamowite wrażenie... Popłakałam się, tyle pięknych emocji”, „Też się rozczuliłam .Co za interpretacja i ten głos” — czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Za zwycięstwo w „The Voice Kids 3” Marcin Maciejczak otrzymał 50 tysięcy złotych i kontrakt płytowy.

Marcin Maciejczak pojedzie na Eurowizję Junior 2020?

Marcin Maciejczak reprezentantem Polski na Eurowizji Junior 2020? Zdaniem wielu widzów 13-letni zwycięzca „The Voice Kids 3” powinien wystąpić na słynnym konkursie. Internauci twierdzą, że może powtórzyć sukces Roksany Węgiel oraz Viki Gabor i jest w stanie wygrać Eurowizję Junior.

„Jestem pewna, że Eurowizja Junior jest nasza”, „Teraz tylko wygrana w Eurowizji i będziesz już rozpoznawalny na całym świecie”, „Eurowizja stoi otworem” - piszą internauci. 

RadioZET.pl/PK