Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel rapuje w Hot 16 Challenge 2. Nominowała zagraniczną gwiazdę [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
13.05.2020 09:40
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel rapuje w Hot 16 Challenge 2. Nastoletnia gwiazda zdecydowała się wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla polskich szpitali i dołączyła do słynnego wyzwania. Roxie zaskoczyła nie tylko swoim rapem, ale także jedną z nominacji. Nominowała do Hot 16 Challenge 2 zagraniczną gwiazdę!

Roksana Węgiel rapuje w Hot 16 Challenge 2 nominowała zagraniczną gwiazdę wideo
fot. Youtube

Roksana Węgiel dołączyła do akcji Hot 16 Challenge 2, która momentalnie stała się jednym z największych hitów polskiego internetu ostatnich lat. Do wyznawania dołączyły już największe muzyczne gwiazdy.

Muzyków biorących udział w Hot 16 Challenge 2 łączy jeden, szczytny cel. Każdy artysta zachęca do wsparcia specjalnej zbiórki dla polskich szpitali i lekarzy walczących z koronawirusem. Udało się już zebrać ponad 1,7 miliona złotych. Pieniądze można wpłacać na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge.

Majka Jeżowska wygrała Hot 16 Challenge 2. Jej rap przyćmił wszystkich [WIDEO]

Roksana Węgiel w Hot 16 Challenge 2. Nominowała zagraniczną gwiazdę

Hot 16 Challenge 2 z Roksaną Węgiel już podbija internet. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 postanowiła pokazać fanom, jak radzi sobie z rapem. 15-latka nagrała krótki utwór, w którym nawiązuję do dzisiejszej sytuacji na świecie, spędzania czasu w domu z rodziną i TikToku.

Sztos, bardzo ładnie rapujesz — zachwycają się internauci w komentarzach.

Roksana Węgiel postanowiła zaskoczyć nominacjami do Hot 16 Challenge 2. Młoda artystka zaprosiła do udziału w wyzwaniu Edytę Górniak, Suchara Codziennego, Anikę Dąbrowska i zagraniczną gwiazdę. Roxie nominowała Beyonce. Czy amerykańska piosenkarka odpowie na zaproszenie? Wydaje się to mało realne, ale czas pokaże…

Tede ostro o Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą: "To zabrnęło za daleko moje mordy" [WIDEO]

RadioZET.pl/PK