Obserwuj w Google News

Majka Jeżowska wygrała Hot 16 Challenge 2. Jej rap przyćmił wszystkich [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
12.05.2020 14:48
Zareaguj Reakcja

Majka Jeżowska w Hot 16 Challenge 2. Występ piosenkarki w ramach słynnego wyzwania robi furorę w sieci. Internauci zachwycają się rapem Majki Jeżowskiej i chwalą ją za świetną robotę. Niektórzy twierdzą nawet, że to dotąd najlepszy utwór w Hot 16 Challenge 2.

Majka Jeżowska wygrała Hot 16 Challenge 2 jej rap przyćmił wszystkich wideo
fot. Youtube

Hot 16 Challenge 2Majką Jeżowską podbija internet. Znana z przebojów „Wszystkie dzieci nasze są” i „A ja wolę moją mamę” artystka postanowiła dołączyć do wyzwania, które wspiera bardzo ważny cel charytatywny.

Od kilku dni prowadzona jest specjalna zbiórka, którą promują wszyscy artyści biorący udział w Hot 16 Challenge 2. Jej celem jest zebranie pieniędzy na rzecz polskich lekarzy i szpitali walczących z pandemią koronawirusa. Zbiórkę można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge. 

Tede ostro o Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą: "To zabrnęło za daleko moje mordy" [WIDEO]

Majka Jeżowska w Hot 16 challenge 2. Jej rap zachwycił internautów

Majka Jeżowska dołączyła do Hot 16 Challenge 2. 59-letnia piosenkarka stworzyła 16-wersowy utwór, w którym odważyła się rapować.

Ja przyjmuję wyzwanie, bo mój tata w Nowym Sączu był lekarzem z powołaniem — rapuje znana z przebojów dla dzieci piosenkarka.

Okazuje się, że rap Majki Jeżowskiej w Hot 16 Challenge 2 zachwycił internautów. Co więcej, niektórzy twierdzą, iż autorka hitu „A ja wolę moją mamę” wygrała wyzwanie, a jej krótka piosenka jest jedną z najlepszych, które opublikowano.

„Wspaniałe, najlepsze hot16”, „Rewelacja”, „Jest Pani niesamowita” — piszą internauci.

Majka Jeżowska postanowiła nominować do Hot 16 Challenge 2 kolejnych znanych artystów, m.in. Andrzeja Piasecznego, Nergala i Andrzeja Krzywego.

 

RadioZET.pl/PK