Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że ma włączony mikrofon [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
25.11.2019 11:54

Roksana Węgiel zaliczyła małą wpadkę na Eurowizji Junior 2019, kiedy wręczała na scenie statuetkę zwyciężczyni Viki Gabor. Prowadząca nie zauważyła, że ma włączony mikrofon i pozwoliła sobie na zabawny komentarz, który przypadkiem usłyszeli widzowie.

Eurowizja Junior 2019 Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji nie wiedziała że ma włączony mikrofon wideo
fot. Youtube screen

Eurowizja Junior 2019: wpadka Roksany Węgiel w trakcie konkursu [WIDEO]

Eurowizja Junior 2019 za nami. W trakcie konkursu Roksana Węgiel zaliczyła zabawną, ale niezwykle uroczą wpadkę.

Zeszłoroczna zwyciężczyni i jedna z prowadzących imprezy miała za zadanie wręczyć statuetkę Viki Gabor, która wygrała Eurowizję Junior 2019 z piosenką „Superhero”. Kiedy reprezentantka Polski pojawiła się na scenie tuż po ogłoszeniu wyników, Roxie natychmiast podbiegła do Wiktorii, przytuliła ją i pogratulowała wielkiego zwycięstwa.

>> Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Polsce? Jest pierwszy komentarz Jacka Kurskiego

Po przekazaniu trofeum Roksana Węgiel odsunęła się na bok. Nie mogła jednak powstrzymać emocji i pozwoliła sobie na wesoły komentarz, który przypadkowo usłyszeli wszyscy widzowie. Piosenkarka nie wiedziała najprawdopodobniej, że jej mikrofon jest włączony.

 Kurde, ale czad — krzyknęła z radości Roksana Węgiel.

Zabawna i urocza wpadka Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2019 tylko potwierdza, że 14-latka jest bardzo dumna z Viki Gabor i kolejnego zwycięstwa Polski w konkursie.

 

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Polska zwyciężyła po raz drugi

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Polska zwyciężyła w konkursie z piosenką „Superhero”, którą Wiktoria Gabor zaprezentowała w dwóch językach: polskim i angielskim. Choć w głosowaniu jury nasza reprezentantka zajęła 2. miejsce, to widzowie i internauci zdecydowali, że Polska znalazła się na 1. miejscu. Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 z 278 punktami na koncie.

Wygrana Viki Gabor to drugie zwycięstwo Polski z rzędu na Eurowizji Junior. Czegoś takiego nie dokonał wcześniej żaden inny kraj. Przypomnijmy, że w 2018 roku konkurs wygrała Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want to Be”. We wcześniejszych latach nasz kraj nigdy nie wygrał tej imprezy.

>> Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

RadioZET.pl/PK