Obserwuj w Google News

Michał Szpak rapuje w Hot 16 Challenge 2. Internauci w szoku: „Najlepszy ze wszystkich” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.05.2020 11:49
Zareaguj Reakcja

Michał Szpak w Hot 16 Challenge 2. Wokalista postanowił wesprzeć akcję i dołączył do wyzwania bijającego rekordy popularności w polskim internecie. Fani w końcu mogą zobaczyć, jak rapuje Michał Szpak.

Michał Szpak rapuje w Hot 16 Challenge 2 internauci w szoku najlepszy ze wszystkich wideo
fot. Youtube

Michał Szpak to kolejna gwiazda, która dołączyła do Hot 16 Challenge 2. Akcja zainicjowana przez polskich raperów stała się hitem internetu. Zaangażowało się w nią nie tylko wielu znanych artystów, ale także Andrzej Duda.

Celem Hot 16 Challenge 2 jest walka z koronawirusem oraz zbiórka pieniędzy na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią. Zbiórkę można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge. Zebrano już ponad 1,5 miliona złotych.

Tede ostro o Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą: "To zabrnęło za daleko moje mordy" [WIDEO]

Michał Szpak rapuje w Hot 16 Challenge 2

Michał Szpak wziął udział w Hot 16 Challenge 2. Piosenkarz przyjął nominację od Ralpha Kamińskiego i dołączył do wyzwania, w którym artyści krótkie utwory składające się z 16 wersów.

Artysta wykorzystał Hot 16 Challenge 2, aby pokazać się nieco z innej strony. Michał Szpak postanowił spróbować swoich sił w rapie. Sądząc po reakcjach fanów, chwilowa metamorfoza spodobało się słuchaczom.

„Kozak jest, więcej w tym klimacie, jest vibe”, „w każdym gatunku dajesz czadu”, „słuchałabym takiego rapera”, „najlepszy ze wszystkich” — piszą internauci.

 

RadioZET.pl/PK