Obserwuj w Google News

Tede ostro o Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą: "To zabrnęło za daleko moje mordy" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
12.05.2020 10:33
Zareaguj Reakcja

Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą wywołał ogromne poruszenie w internecie. Udział prezydenta Polski w słynnym wyzwaniu skomentował Tede. Raper nie szczędził ostrych słów na temat filmiku nagranego przez Andrzeja Dudę.

Tede ostro o Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą to zabrnęło za daleko moje mordy wideo
fot. Instagram, Youtube

Andrzej Duda wziął udział w Hot 16 Challenge 2. Nagranie z rapującym prezydentem Polski pojawiło się w poniedziałek i błyskawicznie obiegło cały internet.

Choć akcja Hot 16 Challenge 2 wspiera cel charytatywny, wielu osobom nie spodobało się, że zaangażował się w nią Andrzej Duda. Na ostre komentarze pod adresem prezydenta Polski pozwolił sobie m.in. raper Tede.

Tede przeszedł wielką metamorfozę. Raper schudł ponad 35 kilogramów [ZDJĘCIA]

Tede ostro krytykuje Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą

Tede skomentował Hot 16 Challenge 2 z Andrzejem Dudą. Raper opublikował serię krótkich filmików na Instagramie, gdzie w ostrych słowach odniósł się do nagrania prezydenta Polski.

Co się wydarzyło, to się już k**** nie odwydarzy — zaczął Tede i stwierdził, że w tym momencie tylko Tadeusz Rydzyk i Jarosław Kaczyński mogą zamknąć ten challenge.

 To jest tak, może się mylę — ale czy właśnie prezydent naszego kraju nominował premiera naszego kraju do wzięcia udziału w akcji, której celem jest pomaganie służbie zdrowia, ponieważ nasz kraj sobie nie daje rady? Czy k**** mi się wydaje, czy tak jest? Czy po prostu chodzi tylko o rapowanie? To zabrnęło za daleko moje mordy, tak mi się wydaje (…) no ale pomaganie jest trendy, więc k**** fajnie — dodał raper.

Zdaniem Tedego akcja Hot 16 Challenge 2, wspierająca polskich lekarzy i szpitale w walce z koronawirusem, została wykorzystana w kampanii wyborczej: „Uważam, że to bardzo nieuczciwe i stanowczo protestuję przeciwko robieniu sobie kampanii wyborczej na akcji charytatywnej, bo chyba nie mamy wątpliwości, że to element kampanii wyborczej”.

RadioZET.pl/PK