Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: znany polski numerolog ocenia szanse Brzozowskiego. Polska wygra?

2 min. czytania
31.03.2021 12:48
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji 2021. Czy reprezentant Polski ma szansę na awans do finału i walkę o zwycięstwo? Na to pytanie spróbował odpowiedzieć znany polski numerolog, Łukasz Chariasz. W rozmowie z Onetem podzielił się swoją przepowiednią na temat szans Polski na Eurowizji 2021.

Rafał Brzozowski
fot. Mateusz Jagielski/East News

Eurowizja 2021 odbędzie się już za kilka tygodni. Telewizja Polska zdecydowała, że reprezentantem Polski będzie Rafał Brzozowski, który zaśpiewa utwór „The Ride”.

Wielu eurowizyjnych fanów zastanawia się, czy Polska ma szansę na dobry wynik w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021. Znany polski numerolog, Łukasz Chariasz podzielił się z internautami swoją przepowiednią. Czy Brzozowski podbije Eurowizję 2021?

Zobacz także: Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zdradził szczegóły występu. Zareagował też na hejt internautów

Eurowizja 2021: przepowiednia numerologa Łukasza Chariasza o szansach Brzozowskiego

Wybór Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski na Eurowizji 2021 spotkał się z bardzo różnym odbiorem. Choć  wokalista musi walczyć z ogromnym hejtem ze strony internautów, w wielu wywiadach podkreśla, że jest pozytywnie nastawiony i zrobi wszystko, aby zaprezentować dobry występ w Rotterdamie.

Czy Rafał Brzozowski ma szansę na awans do finału Eurowizji 2021 i walkę o zwycięstwo? Portal Onet zapytał o to polskiego numerologa, Łukasza Chariasza. Jego zdaniem Polska może zaskoczyć miliony widzów.

Może zaskoczę większość swoją wizją, ale Rafał Brzozowski całkiem dobrze poradzi sobie z wykonaniem swojego utworu. Mam wrażenie, że jak zapowiada "odpali petardę" wywołując wiele powodów radości wśród europejskiej publiczności. Samo wyjście z półfinału będzie dla Rafała Brzozowskiego wielkim osiągnięciem i sukcesem – mówi Onetowi.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: zagranica komentuje piosenkę Rafała Brzozowskiego. "Śpiewam to cały dzień"

Choć Rafał Brzozowski ma spore szanse na awans do finału Eurowizji 2021, numerolog nie wróży nam sukcesu w końcowej klasyfikacji. Przepowiada, że Polska zajmie najprawdopodobniej jedno z ostatnich miejsc w finale.

W klasyfikacji generalnej reprezentant Polski z utworem "The Ride" nie będzie znaczącym rozgrywającym i ostatecznie uplasuje się na końcowych miejscach listy – wyznaje Chariasz i dodaje: „Problem Rafała Brzozowskiego będzie polegał na tym, że nie będzie w stanie przekuć pozytywnych komentarzy w głosy, a tym samym punkty. Piosenka wywoła uśmiech, pozytywne emocje, da rozrywkę. Jednak nie pójdą za tym smsy”.

Polski numerolog wspomniał również o  faworytach Eurowizji 2021. Według niego świetnie poradzą sobie Gjon’s Tears z Szwajcarii, Barbara Pravi z Francji i Destiny z Malty.

Redakcja poleca

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs, kiedy wystąpi Polska?

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja 2021 roku w RotterdamieRafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale konkursu, który zaplanowano na 20 maja. O awans do finału Polska powalczy z 16 państwami, m.in. Czechami, Bułgarią, Islandią, Finlandią czy Szwajcarią.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/onet.pl