Obserwuj w Google News

Alicja Szemplińska skończyła 18 lat. Pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
29.04.2020 14:24
Zareaguj Reakcja

Alicja Szemplińska skończyła 18 lat. Młoda piosenkarka, która miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Holandii, opublikowała w dniu swoich 18. urodzin urocze zdjęcie z dzieciństwa. Zobaczcie, jak Alicja Szemplińska wyglądała jako dziecko.

Alicja Szemplińska skończyła 18 lat Pokazała w urodziny urocze zdjęcie z dzieciństwa foto
fot. Youtube

Alicja Szemplińska świętuje 18. urodziny. Pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa

Alicja Szemplińska świętuje 18. urodziny. Młoda piosenkarka, która jest zwyciężczynią programu „Hit Hit Hurra” oraz ostatniej edycji „The Voice of Poland”, postanowiła w tym szczególnym dniu pokazać fanom swoje zdjęcie z dzieciństwa.

Dziś kończę 18 lat, to niesamowite jak ten czas szybko leci! Dziękuję wam wszystkim za pamięć i piękne życzenia! Jestem wdzięczna za wszystko i za to że mogę być z wami! Najlepsze przed nami!. Kocham was — napisała na Facebooku.

Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę

Eurowizja 2020 miała odbyć się w maju w Rotterdamie. Impreza została jednak odwołana z powodu  koronawirusa. Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę z anglojęzyczną piosenką „Empires”.

W związku z odwołaniem konkursu wielu polskich fanów uważa, że Alicja Szemplińska wziąć udział w przyszłorocznej edycji. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy 18-latka wystąpi na Eurowizji 2021. Telewizja Polska nie podjęła jeszcze decyzji w tej sprawie.

Eurowizja 2020: TVP pokaże koncert "Eurovision: Europe Shine A Light" w dniu finału konkursu

 

RadioZET.pl/PK