Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 10: kulisy finału. Alicja Szemplińska w rozmowie z RadioZET.pl [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
01.12.2019 12:28
Zareaguj Reakcja

Finał „The Voice of Poland 10” za nami. Nie zabrakło wielkich emocji, świetnych występów i najlepszego głosu w Polsce, którym została Alicja Szemplińska. Zwyciężczyni „The Voice of Poland” zdradziła RadioZET.pl, co czuje tuż po wygranej. Tak wyglądał finał „The Voice of Poland 10” od kulis.

The Voice of Poland 10 kulisy finału Alicja Szemplińska w rozmowie z RadioZET pl wideo
fot. Radio ZET

The Voice of Poland 10: tak wyglądał finał od kulis. Alicja Szemplińska komentuje wygraną

Alicja Szemplińska wygrała „The Voice of Poland 10”. W trakcie wielkiego finału 17-letnia zwyciężczyni zaśpiewała m.in. utwór „Litania” Edyty Górniak czy swój debiutancki singiel „Prawie My”, który doczekał się już także oficjalnego teledysku. Głosami widzów pokonała pozostałych finalistów: Darię Reczek (2. miejsce), Tadeusza Seiberta (3. miejsce) i Damiana Kuleja (4. miejsce). 

>>  Alicja Szemplińska — „Prawie My”. Pierwszy singiel zwyciężczyni „The Voice of Poland” [TELEDYSK]

Na finale „The Voice of Poland 10” nie mogło zabraknąć także RadioZET.pl. Alicja Szemplińska zdradziła nam, co czuje tuż po zwycięstwie.

Czuję ogromną radość i ogromny zaszczyt. To jest zaszczyt zdobyć tyle głosów od widzów. Niesamowity zaszczyt — powiedziała RadioZET.pl zwyciężczyni „The Voice of Poland 10”.

Wygrana Alicji Szemplińskiej to także pierwsze zwycięstwo Tomsona i Barona, którzy byli trenerami utalentowanej 17-latki.

Jestem najbardziej dumny z tego, że nie była to edycja, gdzie mieliśmy tylko jeden wybitny głos i kilka naprawdę spoko głosów. To była naprawdę zażarta walka. Wynieśli ten finał na taki poziom, że to była czysta przyjemność. Każdy z nich był doskonały. Myślę, że w innych konfiguracjach czy innych sezonach każdy mógłby spokojnie wygrać ten program — wyznał Tomson.

Marcelina Zawadzka, jedna z prowadzących „The Voice of Poland 10”, przyznała, że Alicja Szemplińska ma szansę na międzynarodową karierę.

Mam wrażenie, że Alicja to jest taka gwiazda, ale na razie jeszcze dziewczyna, która będzie gwiazdą międzynarodową. Ona ma wszystko ku temu. Oprócz tego, że wygląda fenomenalnie, to jej głos mi dech zapiera. Mam nadzieję, że ludzie na całym świecie docenią ją i będzie robiła karierę nie tylko u nas, ale wszędzie — dodała Marcelina Zawadzka.

RadioZET.pl/PK