Obserwuj w Google News

Alicja Szemplińska — „Prawie My”. Pierwszy singiel zwyciężczyni „The Voice of Poland” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
30.11.2019 23:24
Zareaguj Reakcja

Alicja Szemplińska wygrała „The Voice of Poland 10”. W sieci pojawił się już pierwszy singiel 17-latki zatytułowany „Prawie my”. Internauci wróżą Alicji Szemplińskiej wielką karierę i już zachęcają zwyciężczynię „The Voice of Poland 10” do udziału w Eurowizji 2020.

Alicja Szemplińska Prawie My pierwszy singiel piosenka zwyciężczyni The Voice of Poland 10 teledysk wideo
fot. Youtube screen

Alicja Szemplińska — Prawie My. Pierwszy singiel zwyciężczyni The Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska, zwyciężczyni „The Voice of Poland 10”, zaprezentowała swój pierwszy singiel „Prawie My”. Przy tworzeniu utworu 17-letnia artystka współpracowała z brytyjskim producentem Neve, a także Dominiciem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Patrykiem Kumorem.

Internauci są zachwyceni Alicją Szemplińską i jej pierwszą piosenką. Pod oficjalnym teledyskiem do debiutanckiego singla „Prawie My” pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wiele osób zachęca 17-letnią zwyciężczynię „The Voice of Poland 10” do udziału w  Eurowizji 2020, która w maju odbędzie się w Holandii.

„Teraz tylko jakiś mega singiel i Eurowizja”, „Alicja na Eurowizje 2020”, „Teraz tylko Eurowizja i mamy finał nie tylko w kidsach”, „Lecimy na Eurowizję” — piszą internauci.

>> Eurowizja 2020: Cleo o polskim reprezentancie. Kto powinien jechać z Polski? Podała nazwisko

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska wygrała finał programu

Znamy wyniki „The Voice of Poland 10”. Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję programu, pokonując w wielkim pozostałych finalistów. W wielkim finale „The Voice of Poland 10” zwyciężczyni Alicja Szemplińska zaśpiewała m.in. w duecie ze swoimi trenerami, czyli Tomsonem i Baronem.

 

RadioZET.pl/PK