Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska wygrała program [WYNIKI FINAŁU]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
30.11.2019 22:26
Zareaguj Reakcja

Znamy wyniki „The Voice of Poland 10”. Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję programu, pokonując w wielkim pozostałych finalistów. W wielkim finale „The Voice of Poland 10” zwyciężczyni Alicja Szemplińska zaśpiewała m.in. w duecie ze swoimi trenerami, czyli Tomsonem i Baronem.

The Voice of Poland 10 Alicja Szemplińska wygrała program WYNIKI FINAŁU
fot. Youtube screen

The Voice of Poland 10: WYNIKI finału. Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję

Wyniki „The Voice of Poland 10” są już znane. Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję programu i została najlepszym głosem w Polsce. Widzowie zdecydowali, że to właśnie Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona została zwyciężczynią „The Voice of Poland 10”. Za zajęcie 1. miejsca otrzymał kontakt płytowy z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska i nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych.

>>  Alicja Szemplińska — „Prawie My”. Pierwszy singiel zwyciężczyni „The Voice of Poland” [WIDEO]

W finale „The Voice of Poland” Alicja Szemplińska musiała zmierzyć się z pozostałymi finalistami: Darią Reczek (2. miejsce), Tadeuszem Seibertem (3. miejsce) i Damianem Kulejem (4. miejsce). Zwyciężczyni Alicja Szemplińska zaśpiewała swój pierwszy singiel "Prawie my", wielki przebój "The Show Must Go On" Queen i duet ze swoimi trenerami.

Finał „The Voice of Poland” obfitował w występy gości specjalnym. Na scenie pojawili się zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor, poprzedni zwycięzca programu Marcin Sójka i włoski artysta Mahmood, który zajął 2. miejsce na Eurowizji 2019 w Izraelu.

Alicja Szemplińska: kim jest zwyciężczyni „The Voice of Poland 10”?

Alicja Szemplińska wygrała „The Voice of Poland 10”. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu The Voice of Poland, zwyciężczyni „The Voice of Poland 10” jest nastolatką z głową pełną marzeń, które w wieku 14 lat obudził w niej trener wokalny Michaela Jacksona Seth Riggs, u którego miała szansę kształcić swój talent. Jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której Alicja zakochała się w soulu.

Choć muzyka wypełnia całe jej życie, na co dzień jest przykładną uczennicą i wciąż zadziwia rodziców świadectwami z czerwonym paskiem. W wolnym czasie zapełnia szufladę wierszami i tekstami piosenek, które być może kiedyś ujrzą światło dzienne. 

 

RadioZET.pl/PK