Obserwuj w Google News

Żona Jakuba Rzeźniczaka pokazała ciążowy brzuszek. Już wyraźnie widać krągłości

2 min. czytania
11.09.2023 16:29
Zareaguj Reakcja

Dopiero co Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak ujawnili, że spodziewają się dziecka, a żona piłkarza już postanowiła pochwalić się ciążowym brzuszkiem. Okazuje się, że jest już całkiem spory.

Paulna Rzeźniczak pokazała ciążowy brzuch
fot. Instagram/@paulina_rzezniczak/screen

Na Instagramie żony Jakuba Rzeźniczaka pojawiło się właśnie zdjęcie jej ciążowego brzuszka. Piłkarz i jego ukochana starali się to ukryć od pewnego czasu, jednak internauci przez cały czas dociekali, nie dając się zbić z tropu. Niedawno ciążę Nowickiej potwierdziła w sieci nawet Magdalena Stępień, prosząc internautów, by przestali do niej o tym pisać, bo jej już były partner nie interesuje. Sami Rzeźniczakowie najwyraźniej chcieli utrzymywać wszystko w tajemnicy i nie odnosili się do krążących plotek. Ostatecznie zdecydowali ujawnić prawdę i pochwalili się ciążowym USG.

Paulina Nowicka chwali się ciążowym brzuszkiem

Kilka dni temu Jakub Rzeźniczak postanowił skonfrontować się z internautami, dywagującymi o ciąży jego żony. Piłkarz stwierdził, że dociekania są poważnym problemem wielu znanych osób, które nie chcą takich informacji ujawniać z wielu powodów. Czasem chodzi po prostu o ochronę prywatności, innym razem o przykre doświadczenia, które wiążą się z rodzicielskimi planami — na przykład poronieniem czy bezpłodnością. Niejednokrotnie w mediach mieliśmy do czynienia z faktem, że ciąża jakiejś gwiazdy została ujawniona, a potem doszło do poronienia. Były też pytania do osób bezdzietnych, a potem okazywało się, że od wielu lat starają się o dziecko i jest to dla nich bardzo bolesny temat. Niedawno w jednym z wywiadów także  Jakub Rzeźniczak zdradził, że Paulina, zanim jeszcze została jego żoną, była w ciąży i zakończyło się to poronieniem. Nic dziwnego, że tym razem starali się to ukryć, choć już z pewnością wiedzieli, że ciąża rozwija się prawidłowo.

Redakcja poleca

Teraz, kiedy ciąża Pauliny Nowickiej nie jest już tajemnicą, przyszła mama nie musi ukrywać swojego brzuszka. Teraz postanowiła pierwszy raz pokazać swoje krągłości. Na Instagramie opublikowała kadr, na którym widać spore już zaokrąglenie. Żona piłkarza czule głaska dłonią brzuch.

Paulina Rzeźniczak pokazała ciążowy brzuch
fot. Instagram/@paulina_rzezniczak/screen

Informacja o ciąży Pauliny Nowickiej z pewnością będzie tylko początkiem medialnego szumu wokół faktu, że Jakub Rzeźniczak spodziewa się kolejnego dziecka, z kolejną kobietą. Przypomnijmy, że z Eweliną Taraszkiewicz ma już 5-letnią Inez, a z Magdaleną Stępień miał synka Oliwiera, który zmarł na nowotwór w 2022 roku.

Internauci wieść o ciąży Nowickiej przyjęli z mieszanymi uczuciami. Część osób uważa, że piłkarz na pewno się nie zmienił i tylko czekać, aż relacja z Nowicką się rozpadnie. Inni przekonują, że każdy zasługuje na kolejną szansę, a sportowiec mógł się zmienić i wreszcie dojrzeć do rodzicielstwa i odpowiedzialnego związku.

Nie przegap
Wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka
5 Zobacz galerię
fot. Instagram/screen