Obserwuj w Google News

Matka dziecka Jakuba Rzeźniczaka komentuje ciążę jego żony: „Informacja znana”

2 min. czytania
29.08.2023 20:21

Ewelina Taraszkiewicz jest mamą kilkuletniej córki Jakuba Rzeźniczaka, którą ten niespecjalnie się interesuje. Prawniczka i piłkarz nie utrzymują obecnie dobrych relacji, a w ich konflikcie orzekać będzie sąd. Matka Inez została zapytana o komentarz ws. ciąży żony Kuby. Nie gryzła się w język.

Matka-dziecka-Jakuba-Rzeźniczaka-komentuje-ciążę-jego-żony-Informacja-znana
fot. Instagram @jakubrzezniczak25 @ewelatarasz

Jakiś czas temu w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że Paulina i Jakub Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka. Choć sieć huczy od kolejnych newsów na ten temat, sami zainteresowani zdają się podchodzić do sprawy bardzo zachowawczo. Do tej pory żadne z nich nie potwierdziło, czy Paulina faktycznie znajduje się w stanie błogosławionym. Przypomnijmy, że byłaby to już druga ciąża kobiety. Gdy Rzeźniczak i Magdalena Stępień walczyli o życie ich syna Oliwierka w szpitalu, przyszła małżonka piłkarza doświadczyła poronienia.

Redakcja poleca

Magdalena Stępień potwierdza wieści o ciąży żony Jakuba Rzeźniczaka

Internauci są jednak dogłębnie przekonani, że Kuba i jego obecna wielka miłość jedynie wodzą ich za nos. Dowodem w całej tej sprawie miały być m.in. zdjęcia celebrytki, która zaczęła decydować się na luźniejsze stylizacje. Co więcej, po stronie bezdyskusyjnych doniesień stanęła również Magdalena Stępień. Była uczestniczka „Top Model” przyznała na swoim Instagramie, że gwiazdor drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg znów zostanie ojcem, a ona o tym fakcie miała wiedzieć od dawna.

„[…] Nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna… Nie chcę być kojarzona z nikim z ich otoczenia” – pisała.

Ewelina Taraszkiewicz komentuje ciążę Pauliny Rzeźniczak

Głos w sprawie zabrała również mama córki Jakuba Rzeźniczaka. Ewelina Taraszkiewicz, którą ten w wywiadzie u Żurnalisty określił mianem „dz iewczyny na telefon”, została poproszona o komentarz przez redaktorów Plotka. Prawniczka odpowiedzi udzieliła, ale zdecydowanie nie gryzła się w język. Taraszkiewicz przyznała serwisowi, że ciąża Pauliny wcale jej „nie obchodzi”, a ona z samym piłkarzem nie chce mieć już nic wspólnego.

Ta informacja była mi znana również od jakiegoś czasu. Nie obchodzi mnie ich życie. Koncentruję się na zakończeniu wszystkich spraw sądowych, które się już toczą i zaczynają toczyć” – czytamy.

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News