Obserwuj w Google News

Magdalena Stępień potwierdza ciążę żony Rzeźniczaka? „Wiem od dawna”

3 min. czytania
29.08.2023 08:01

Magdalena Stępień zszokowała internautów wpisem na Instastory. Była partnerka Kuby Rzeźniczaka potwierdziła ciążę jego żony. Przy okazji postanowiła zaapelować do swoich obserwatorów.

Magdalena Stępień potwierdza ciążę żony Jakuba Rzeźniczaka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, screen Instagram jakubrzezniczak25

Magdalena Stępień ma raczej napięte stosunki z Jakubem Rzeźniczakiem. Nie chce być z nim łączona i nie życzy sobie, aby donoszono jej o wydarzeniach z życia byłego partnera. Przynajmniej ostatnio ma powody do radości – po 25 latach odnalazła ojca. Gdy była 8-letnią dziewczynką, jej tata opuścił rodzinę i wyjechał do Rosji.

Mimo intensywnego życia prywatnego Magdalena Stępień nie jest w stanie uciec od tego, co aktualnie dzieje się u Jakuba Rzeźniczaka.

Zobacz także:  Gwiazda TVP poroniła. Miała urodzić prawie równocześnie z Małgorzatą Tomaszewską

Magdalena Stępień potwierdza ciążę żony Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena Stępień uaktywniła się na Instagramie – powodem było odnalezienie ojca po 25 latach. Nigdy nie sądziła, że będzie im dane ponownie się skontaktować, a wydarzenie nazwała „cudem zesłanym z nieba od Oliwierka”. Przy okazji postanowiła odnieść się do plotek na temat Jakuba i Pauliny Rzeźniczaków, które już od kilku tygodni krążą w sieci.

Proszę was, nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna... Nie chcę być kojarzona z nikim z ich otoczenia! Przestańcie mnie informować o tym co robią i co dzieje się w ich życiu. Taka prośba!” - napisała Magdalena Stępień na Instastory.

magdalena-stepien-o-ciazy-zony-jakuba-rzezniczaka
fot. screen Instagram magdalena___stepien

„Ja mam teraz swoje cuda w życiu. Spędzam cudowny czas z moim tatą! Minęło już dwa lata od naszego rozstania, a ja nadal jestem kojarzona z moim ex! Nie chcę! Nasze drogi rozeszły się już dawno temu! Chcę wypowiedzieć głośne STOP STOP STOP! Koniec łączenia mnie z moim ex!” - piekliła się modelka.

Internauci od dłuższego czasu podejrzewali ciążę Pauliny Rzeźniczak

Już od dłuższego czasu fani Rzeźniczaków podejrzewali ciążę i kibicowali szczęśliwemu rozwiązaniu - kobieta ma za sobą poronienie. Zauważyli, że Paulina pokazuje się w nieco szerszych ubraniach. Nawał komentarzy pojawił się po krótkim filmiku na Instagramie, gdzie na łonie natury Jakub i Paulina przytulają się oraz nie szczędzą sobie pocałunków. Żona sportowca pokazała się wówczas w sukience, a obszar brzucha zakryła kurtką zsuniętą na ręce. Po wpisie Magdaleny Stępień wiele osób oburzyło się, że modelka specjalnie wyprzedziła parę w ogłoszeniu radosnej nowiny. Pojawiły się głosy, że chciała zrobić na złość byłemu partnerowi.

Czemu Magda potwierdza Waszą ciążę zamiast Was... Masakra, zrobiła to specjalnie” - czytamy

„Przecież widać gołym okiem ciążę, nie trzeba tego ukrywać kurtką, zmiany też zachodzą na twarzy” - oceniła internautka.

Magda pokazała swoje prawdziwe oblicze... Co za tupet. Sama jest nieszczęśliwa, to nawet w tak pięknej chwili jak ta próbuje Wam ją odebrać... Chamstwo na maxa!” - burzyła się inna osoba.

Redakcja poleca

„Chyba coś było widać. Najlepszości, miłości i zdrowia dla was” - napisała zaczepnie obserwatorka, chcąc subtelnie podpytać o ciążę.

„Tak, to Luna i Sara obok nas” - odpisał Rzeźniczak, nawiązując do psów.

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News