Obserwuj w Google News

Karolina Kempińska o przyszłości ze Skibą. "Za 20 lat będę się nim opiekować"

2 min. czytania
26.08.2023 16:27
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska poruszyli temat różnicy wieku w ich związku. Małżonków dzieli 26 lat różnicy, co z czasem może zacząć rodzić problemy. 32-letnia Karolina Kempińska mówi wprost, jak wyobraża sobie życie u boku męża, gdy on będzie już po siedemdziesiątce. 

Karolina Kempińska jest o 26 lata młodsza od Krzysztofa Skiby
fot. Instagram:@skibabigcyc

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska niedawno wzięli ślub. Muzyk Big Cyc i jego świeżo upieczona żona w najnowszym wywiadzie poruszyli temat różnicy wieku w ich związku. 32-letnia Karolina Kempińska jest o 26 lat młodsza od Krzysztofa Skiby, który pomału dobija do sześćdziesiątki. 

Redakcja poleca

Karolina Kempińska o różnicy wieku w małżeństwa z Krzysztofem Skibą

Młoda żona muzyka zapewniła w rozmowie z "Party", że nie przeraża jej wizja przyszłości u boku sporo starszego męża. Zamierza przy nim trwać w zdrowiu i chorobie, a gdy najdzie czas, że starszawy Krzysztof Skiba będzie wymagał opieki, ona na pewno nie zostawi go w potrzebie. 

- Ja jestem mega odpowiedzialna i mega czuła. Ja sobie zdaję sprawę z tego, że za 20 czy 30 lat będę się opiekować tym panem. To jest kwestia odpowiedzialności, ale tak samo może być, mając faceta w moim wieku, może mieć wypadek, trafić na wózek. To ja mam wtedy powiedzieć: "Sorry, jesteś na wózku..."? - powiedziała "Party" Karolina Kempińska. 

Krzysztof Skiba docenia troskę, lecz nie lubi, gdy ukochana traktuje go - jak to ujął - "jak starego dziada". Za 20 lat zamierza być jeszcze "na chodzie", zwłaszcza że, jak sam zauważył, przy nowej żonie odmłodniał i poprawiły mu się wyniki badań. Para jednak nie planuje potomstwa.  Karolina Kempińska wyznała, że z powodów zdrowotnych nie może mieć dzieci

Krzysztof Skiba rozwiódł się z pierwszą żoną 

Wcześniej Krzysztof Skiba przeżył 30 lat z pierwszą żoną, Renatą, z którą ma synów Tymoteusza i Tytusa. W marcu 2023 roku muzyk poinformował o sformalizowaniu rozwodu. Wcześniej Tytus Skiba zrobił coming out i wyznał, że jest osobą biseksualną. Niestety  syn Skiby nie został zaproszony na ślub

Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS