Obserwuj w Google News

Syn Krzysztofa Skiby zrobił coming out. „Nie każdemu to się podoba”

2 min. czytania
05.12.2022 11:15
Zareaguj Reakcja

Młodszy syn Krzysztofa Skiby udzielił wywiadu i dokonał coming outu. Tytus jest biseksualny. Syn artysty zdradził, kiedy zrozumiał, że podobają mu się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

syn-krzysztofa-skiby-zrobił-coming-out
fot. TRICOLORS/East News, Instagram (@tytusdanziger)

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc i autor piosenki z czołówki serialu „ Świat według Kiepskich”, ma dwóch synów - Tymoteusza i Tytusa. Młodszy syn wokalisty udzielił ostatnio wywiadu magazynowi Replika i dokonał coming outu. Jak Tytus określa swoją orientację seksualną i kiedy dotarło do niego, że należy do społeczności LGBT+?

Redakcja poleca

Syn Krzysztofa Skiby jest biseksualny. Tytus dokonał coming outu

Krzysztof Skiba oprócz kariery może cieszyć się także udanym życiem rodzinnym. Starszy syn gwiazdora i jego żony Renaty ma już 35 lat. Zarówno Tymoteusz, jak i jego matka są związani zawodowo z Uniwersytetem Gdańskim. Młodszy z braci, Tytus, poszedł w ślady ojca i został liderem punkowej formacji Danizger. W niedawno udzielonym wywiadzie zdradził, że jest biseksualny i opowiedział o tym, jak odkrywał swoją orientację seksualną.

Od kiedy zacząłem czuć pociąg seksualny, emocjonalny czy romantyczny do innych osób, to i do dziewczyn, i do chłopaków. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek było inaczej. Wydawało mi się, że może każda osoba w moim wieku czuje tak samo i niedługo mi „przejdzie”

- podzielił się swoimi początkowymi wątpliwościami młody artysta.

W rozmowie muzyk poruszył też kwestię tolerancji i trudnej sytuacji osób LGBT+ w naszym kraju.

Prędko zdałem sobie sprawę, że to, że podobają mi się faceci, nie jest powszechnie akceptowaną normą i że nie każdemu to się podoba. W wieku mniej więcej 15 lat zacząłem grzebać w internecie i znalazłem swoją „szufladkę”. Wtedy zrobiłem coming out przed samym sobą - jestem bi

- wyznał Tytus na łamach Repliki.

Syn Krzysztofa Skiby z pewnością może liczyć na wsparcie ojca. Coming out młodego artysty bez wątpienia pomoże innym osobom w odważnym odkrywaniu ich tożsamości.